wiolina98

Proszę o pomoc, odzew

Polecane posty

wiolina98    0

Ktoś współpracował z firmą Hagric? Szukam opinii na temat wsadu duńczyków z tą firmą 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tomasz55555
      Witam,niedawno była u mnie weterynaria na kontroli,stwierdzili nieprawidłowości w postaci trzymania byków z trzoda w chlewni.mam "dobrowolnie" z czegoś zrezygnować,czy jest jakiś sposób aby temu zapobiec,jak to było u was????
    • Przez wiolina98
      Szukam osób, które współpracowały z firmą Hagric.
    • Przez Kacper1602
      Wita czy mógłby ktoś opisać i wytłumaczyć lepiej ten system krok po kroku jak to przebiega
    • Przez tyj123
      mam 80 ha ziemi po żniwać wzrośnie do 88 ha na dzięń dzisiejszy chowie 480szt trzodu bez macior czy mi sie opłaca chować świnie i sprzedawać po 3zł +Vat czy sprzedawać zboze po 700 zł co o tym sądzicie
    • Przez lotnik993
      Cześć wszystkim kochani mam dość wozenia świń trakorem z dwukulka chciałbym kupić samochód dostawczy ktoś wie czy zabudowe można zrobić w własnym garażu jak to wygląda od strony prawnej 
      PS. Nowy specjalistyczny do zabudowy   sporo kosztuje i przy małej produkcji nie opłaca mi się kupować 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj