Skocz do zawartości

Pług Krone Mustang 120


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytanko. Może ktoś będzie wiedział jak ustawić ten pług na szerokość 150 z 120 tak żeby nie ściągalo mi ciągnika. Jak tylko go rozkręce. Zaraz zaczyna ciągnik uciekać. Słyszałem że ponoć trzeba zmienić kąt pierwszej skiby. Ale nie wiem jak. I do czego jest ścięgno oznaczone strzalką. 

20191031_192657.jpg

Opublikowano
KacperDemczuk napisał:

Siemka i doszliście jak to ustawić mam ten sam problem 

2D04FEDA-9681-4992-8CC3-9230055BA8E0.jpeg

8EF4186B-F5F8-4655-A987-1E1B36DFC036.jpeg

klucz co masz zwieszony na srubie to jest od ustawiani punktu ciągu, a regulowacją szerokość orki zamuje się siłownik, tak to widzę

  • Like 1
Opublikowano
bartek1992 napisał:

KacperDemczuk napisał:

Siemka i doszliście jak to ustawić mam ten sam problem 

2D04FEDA-9681-4992-8CC3-9230055BA8E0.jpeg

8EF4186B-F5F8-4655-A987-1E1B36DFC036.jpeg

klucz co masz zwieszony na srubie to jest od ustawiani punktu ciągu, a regulowacją szerokość orki zamuje się siłownik, tak to widzę

Ta śruba na której jest klucz jest do regulaci szerokości orki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v