Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z ciągnikiem New Holland T7  190 AC, co jakiś czas pojawia mi się błąd 3160 (nie wiem co on oznacza) a ponadto wczoraj po całym dniu pracy pobrał Mi litr oleju silnikowego, ma przejechane 700 motogodzin, nigdy wcześniej nic takiego się nie działo. Silnik pracuje bardzo łagodnie bez zauważalnych ubytków mocy, podczas ciężkich prac polowych pracuje w zakresie temperatur od 81 do 86 stopni celsjusza, czy może ktoś spotkał się z taki problemem i umie mi pomóc.

Opublikowano

ile godzin ma olej w silniku? ogólnie 700h to jeszcze się dociera zwłaszcza jak np pracował lekko a dopiero teraz ciężko to normalne. no i przede wszystkim napisz ile godzin ma olej od ostatniej wymiany, powyżej 300h-400h często olej jest już zużyty dlatego polecam wymiane co 300h. Błąd to coś z instalacją jakieś zwarcie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Pawelwoj90
      Witam. Ciagnik Rolniczy New Holland T5.100 skrzynia Electrocommand 2020r. Dzis po skonczonym odsniezaniu placu wyskoczyl blad z kolkiem zebatym i numerem 2582. niestety nie posiadam listy bledow ani programu diagnostycznego do NH. Czy ktos ma moze mozliwosc sprawdzenia co to za blad i czy jest sie czym martwic? mozliwe ze do wiosny bedzie stal juz w garazu i ciezko w takiej niepewnosci wytrzymac do prac wiosennych bo sniegu juz moze nie bedzie. Chcialbym dodac ze zauwazylem roznicy w dzialaniu z tym bledem a po zgaszeniu i zapaleniu ponownym juz sie nie zapalil. Martwie sie jednak ze jak na wiosne bedzie trzeba jechac w pole to usterka sie ujawni.
      Z gory dziekuje za pomoc
    • Przez ursus3600
      Czy ma ktoś instrukcje kalibracji skrzyni do ford/new holland 6640 1995r 
    • Przez rabit500
      Witam niedawno kupiłem forda/new hollanda 8240 i mam pytanie jaka może być przyczyna agresywnego sprzęgła.
      Sprzęgło działa tylko że przy ruszaniu bierze odrazu na maksa niema niema i odrazu napęd załączony z dość mocnym szarpnięciem. Czy jest jakaś metoda wyregulowania tego oprócz linki pod pedałem. Sprzęgło prawdopodobnie sterowane hydraulicznie z pompy hydrauliki ciągnika. Albo gdzie szukać przyczyny szarpnięć. Półbiegi wchodzą stosunkowo gładko, z minimalnym szarpnięciem. Skrzynia 16x16.
    • Przez rabit500
      Witam.
       
      Mam pytanie czy ma ktoś może opis poszczególnych przełączników/włączników w fordzie/new hollandzie 8240. Interesuje mnie szczególnie do czego służy przełącznik przy lewarkach zmiany biegów.
       
      Jeśli zły dział proszę o przeniesienie.
    • Przez Dayhin
      Witam mam problem od pewnego czasu , mój new Holland t7.200 pc na 19 biegu nie jedzie pełną prędkością tylko np. 39,40 .
      Czasem po dłuższej trasie w czasie jazdy sam przyspieszy do 42,5 .
      Tak jakby coś się działo z blokadą górnej granicy obrotów silnika 
      Dodam tylko że czasem wariuje prędkość na wyświetlaczu 
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v