Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dereniek    0

Witam, nie wiecie może gdzie mogę dostać obudowę kierunku prawego do mf-a 3060 ???  Jak ktoś ma do sprzedania lewą i prawą to chętnie odkupie zdj..

IMG_20190714_155353.jpg

sadek9    115

w granicie spokojnie dostaniesz, tak samo w kramp (czyli np poprzez grene)

Wiadomość z agroFakt.pl

Witaj @dereniek 

Mamy w ofercie całą lampę wraz z obudową do MF'ów z serii 3XXX. Lampa kosztuje 61,64zł producentem jest HELLA :) Poniżej masz link do sklepu gdzie możesz ją sobie obejrzeć i zamówić. 

https://www.zenox.pl/product/Lampa-zespolona-pozycyjna-kierunkowskaz/4552BE-997131081

Pozdro!
sklep www.ZENOX.pl 
Części do zachodnich i polskich maszyn rolniczych 

sebastian.gorny@zenox.pl 
TEL. 723 678 743 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Albert009099oo
      Zagrają mi się opony z felgami 12.4 r24 i tył 18.4r30 do massey ferguson 3065
    • Przez Kulek101
      Witam 
      Kupiłem tur stoll, lecz poprzedni właściciel miał go podłączonego pod tylne złącza hydrauliczne sterowane z oryginalnych dźwigni w ciągniku. Chciał bym to zmienić i wmontować joystick. Jaki rozdzielacz i joystick polecacie 3 sekcyjny ? 
    • Przez Arek
      Mam spory luz na zwrotnicy w gnieździe przegubu drążka kierowniczego. Jak można to zregenerować?
      Rozwiercać na większy rozmiar + tulejka?

• Przez Maximus13
      Witam ciagnik MF 3080 bardzo dziwny objaw jesli jest zimny to wszystko w porzadku tylko jesli się rozgrzeje i na niskich obrotach przy podjazdach pod górkę przyspieszacz sam się przełącza ,rozjechany juz byl 6 lub 7 razy wymienione dużo części juz nie mam sily proszę o pomoc 
    • Przez Tomek04
      Mam problem z Massey Ferguson 6120 dokładniej mówiąc z półbiegami ma on 4 półbiegli lecz jakiś czas temu zmieniło się na 2 
      A-D SĄ JEDNAKOWE (SZYBSZE)
      B-C TESZ JEDNAKOWE (WOLNIEJSZE)
      Co jest przyczyno tego .
      W nim półbiegi i rewers jest elektroniczny nie mechaniczny.

Dowiedziałem się że z prawej strony pod schodkami sa 2 elektrozawory  od półbiegówi prawdopodobnie dolny niema zasilania czym jest to spowodowane? Czego jest to wina?
      Na liczniku litery się przełączaja od A do D a w skrzyni nie
      pomóżcie w tym
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj