kwiatek

New Holland Tc 5050

Polecane posty

kwiatek    3

Witam. Mam taki problem a mianowicie po zimie nie mogę podnieść gardzieli. Sprawdzone bezpieczniki, tłoki czy nie są zapowietrzone. Po wciśnięciu przycisku nie ma żadnej reakcji. Hydraulika działa bo rura się otwiera. Proszę o szybką pomoc. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 5544332211
      Witam stoję przed wyborem kolejnego kombajnu a mianowicie pracował by on na areale 140 ha wraz z usługami . Tyle że 100 ha to zboża (usługi ) a 40 ha kukurydza (moja ) który z podanych wyżej maszyn byście polecili ? biorę pod uwagę bardziej nh ale  także dominatora 88 . No i tu również kolejne pytanie jak już tx to 32 czy 34 ? z tego co się orientowałem to różnią się tylko mocą , ten mniejszy ma 155 km a większy około 180 tyle że w tym większym przestraszyła mnie trochę pojemność bo ma aż 7800 a mniejszy 6600 co pewnie przekładało by się na spalanie . Głównie chodzi mi abyście podpowiedzieli mi jak z awaryjnością , dostępnością części i kosztem utrzymania ? Z góry serdecznie dziękuje 
    • Przez tomekw123
      Witam. Mam problem z kombajnem. Wyskakuje mi błąd e 1554- 03 "wtryskiwacz cylindra"
      Wie moze ktos co jest nie tak?

• Przez KamilTRV
      Witam, mam pytanie do posiadaczy kombajnu Cx5.80/6.80. Problem jest taki, że jeśli jadę po prostej nawierzchni ok.4km/h kombajn dostaje obciążenie silnika 110-130%. Zauważyłem, że kiedyś ubywało więcej. Kto wie czy to jest ADBLUE albo coś innego ?
    • Przez adamnew86
      Witam
      Od niedawna jestem posiadaczem kombajnu new holland 8060 i przyszła pora na przegląd maszyny, mam problem z przekładnią kątową podajnika zbożowego po rozebraniu okazało się że kompletnie złóżyły się tryby, teraz po kupnie nowych przyszła pora na składanie wszystkiego czy ktoś mógłby wspomuc mnie swoją wiedzą i powiedzieć w jaki sposób to poskładać nie wiem w jakiej odległości ustawić małą zębatkę na wałku od kołnierza który jest wytoczony na wałku chcę to zrobić dobrze bo części dość drogie i nie chciałbym czegoś spaprać z góry dziękuje za pomoc?
    • Przez szczewko
      chciałbym aby wypowiedziały sie osoby które użytkują kombajny tej serii lub cos słyszeli na ich temat.chodzi mi o wydajność,awaryjnosc itp.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj