mlodykom1

Sprzedam jałówki cielne

Polecane posty

mlodykom1    11
Napisano (edytowany)

Jak w tytule do sprzedania mam jałówki cielne termin wycielenia październik dwie sztuki i listopad jedna sztuka 100% hf więcej info pod tel 783 672 525 woj. Wlkp

Edytowano przez mlodykom1

Wiadomość z agroFakt.pl

mlodykom1    11
9 godzin temu, jankeson napisał:

Lokalizacja? Cena?

Okolice Pniew. Cena 5500 obora pod oceną.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ferdek07
      Składaliście wnioski o nadanie longin i hasła do zgłaszania zwierząt jak wam to się podoba i co wpisać w rubryke o miejscu pobytu/utylizacji zwierząt padłych czy coś takiego taka rubryka jest :rolleyes:
    • Przez Theprzemo205
      Witam. Drodzy AgroFotowicze czy istnieje jakiś preparat do zwalczania much u bydla gdzie nie trzeba wyprowadzać zwierząt z pomieszczenia?
    • Przez MarcinKoczewski
      Witam mam takie pytanie czy podając wyslodki buraczane tofi i mokre w ilości dla większy 2-2.5 takie czubata łopatki z sano na raz (2 szt 8 miesięcy )
      i dla młodszy na 3 sztuki daje 1,5 łopatki na raz to czy mogę utuczyc tym jaloszki  na mleko 
    • Przez MarcinKoczewski
      Witajcie koledzy mam takie jak karmić  młode jaloszki, ma krowy 
      Daje wyslodki buraczane większym 8 miesięcy  3 łopatki tych  sano  wyslodek  buraczanych  mokrych  na 2 sztuki 
      1 łopatka osypke pełnoporcjowej  
      I siano do woli i tak 2 razy dziennie 
      Czy jak daje taką dawkę  to nie powinienem  utuczyc  jaloszek 
      Mniejszym daje  1,5 łopatki na 3 sztuki  wyslodek  
      Jak wy i czym karmicie 
    • Przez petroszz
      W tym temacie wpisujcie targowiska gdzie można kupić/sprzedać cielaki/krowy/bydło i podawajcie lokalizacje.

Mnie osobiście interesują targowiska w Hajnówce, Kleszczelach. Kiedy się odbywają?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.