Polecane posty

Kobra66    4
Witam! Poszukuję instrukcji napraw jak również instrukcji obsługi silnika AD3 152. Jeżeli ktoś posiada to bardzo bym prosił o udostępnienie ponieważ lnteresują mnie wszystkie dane odnośnie momentów dokręcania, kolejności dokręcania śrub, regulacja zaworów, ciśnienie wtryskiwaczy i wiele innych danych. Jeśli ktoś posiada lub wie jak to znaleźć to czekam na info. Pozdrawiam

Morion    118

moze kolega pomoże...

I coś mi się kojarzy że ten coś kiedyś pisał że ma instrukcję

@MafiaLolek

Karol445    47

Tyle lat ludzie bez żadnych książek te silniki naprawiali i chodziły a teraz to do każdego gó...na pieć książek potrzeba. Co tam jest w tym silniku że książek potrzebujesz? Głowicę dokręcasz jak każdą inną od środka na krzyż do zewnątrz. Luzy 0.3 na kazdym jednym. I tyle z mądrości

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    279

I później cała masa teorii jaki to nie delikatny silnik i ile to nie ma wad bo Janusz książki przecież nigdy nie będzie czytał.

Karol445    47

Jakość napraw najbardziej zależy od jakości użytych części zamiennych A jak włożysz chiński wał, bo nowy i tani, indyjska głowicę, tanie tuleje i tanie tłoki to możesz i magisterke zrobić  i nie wiem ile książek przeczytać i nie wiem jak starannie ten silnik złożyć a i tak  nie pochodzi

akmaly    279

A co to ma do rzeczy jakich części użyjesz do tego jak to poprawnie zrobić. Książki napraw nie są po to aby studiować, tylko by wykonać naprawę zgodnie z zaleceniami producenta. Używając twojego argumentu: po co nowy oryginalny wał, głowica, tuleje itd., wszystko top producenta jak nie będziesz umiał poprawnie zmontować. 

Karol445    47

Jak umiesz zmontować jakikolwiek silnik to ten typ nie sparawi ci trudności nawet bez książki. Przynajmniej mi nie sprawił

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomas318
      Witam kupię pompę uszkodzoną hydrauliczną do mf 255 lub podobną tego typu pozdrawiam 
    • Przez koval103
      Witam
      Czy ktoś wie, do czego służą te dwa pokrętła w rozdzielaczu? One wchodzą do kabiny i wystają pod wajchami od hydrauliki.
      I czy ktoś rozbierał ten rozdzielacz ?

• Przez mateusz1122
      Witam mam problem zrobilem pompe hydrauliczna w mf255 tlok cylinder wszystkie uszczelniacze nowy olej filtr i dalej podnosnik opada. 
      Wie ktos moze czy idzie naprawic samemu ten rozdzielacz pod siedzeniem co sie przelacza podnosnik na hydraulike do przyczep bo mysle ze tam jest problem.
      takie rozdzielacz https://archiwum.allegro.pl/oferta/zawor-rozdzielacza-hydrotor-1805747m93-mf-255-i7363198829.html
      moglbym kupic ale jak znowu to nie bedzie to 500zl do tylu?  
      przed naprawa bylo to samo
      dziekuje i pozdrawiam

• Przez Nieznany1235
      Co to jest? Jakiś bezpieczniki? 

• Przez pawel6200
      Czy wiecie czy dostane sie tym wizjerem do hamulca wom???
      Zamierzam go wymienic czy duzo jest rozbierania w srodku??
      Nie moge znalezc w katalogu strony z hamulcem przez co pytam
      Pozdrawiam

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.