Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z ciągnikiem jd 6530, maszyna podczas jazdy szczególnie po drodze ,czyli z Max prędkością ogranicza moc. Błędy jakie pokazuję to 1569 fmi 31 i czujnik temperatury powietrza w kolektorze dolotowym. W diagnostyce temp. powietrza podczas jazdy dochodzi do 98stopni i wtedy przechodzi w tryb awaryjny , po zwolnieniu i opadnieciu temp. ciągnik znowu jedzie i tak cały czas. Spotkał się ktoś, z tym problemem. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez karol6530
      pękł mi kolektor wydechowy 6530 czy warto go spawać czy ktoś z was wie gdzie można kupić nie drogi nowy lub uzywany i il kosztuje
    • Przez Cineek
      Witam serdecznie,
      Planuję zakup Jelonka (moc ok. 130KM) Wybór padł na 6630 lub 6530, niestety u mnie w okolicy nikt nie ma takich modeli i ciężko zaczerpnąć jakiejkolwiek opinii. 
      Ciągnik docelowo będzie pracował na 50ha (pług Kverneland 4 + cambell+crosskil, talerzówka 3m, nabudowany siewnik Amazone 3m, gruber 3m)
      Proszę o informację czy model 6630 jest równie bezawaryjny jak jego poprzednik czyli 6620?
      Jakie różnice posiadają te dwa modele wymienione przeze mnie? Na co głównie zwrócić uwagę przy oględzinach?
      Czy 10 tys godzin dla 10 letniego ciągnika to nie za dużo ? Ciężko na zachodzie poszukać czegoś z mniejszym przebiegiem...

      Zapraszam do dyskusji.

      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v