Polecane posty

Sztachel    0

Witam 

Czy wie ktoś może gdzie znajduje się korek do spuszczania cieczy chłodzącej z bloku silnika w New Holland serii TS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZirakS
      Witam, jak zamontować grzałkę cieczy chłodzącej w 4514? Przeczytałem instrukcje ale wraz nie jestem pewien o którą zaślepkę w bloku silnika chodzi (jeżeli ktoś może to proszę wysłać zdjęcie jak ma ją zamontowaną u siebie.) Kolejną rzeczą jest jak wybić/wyjąć tą zaślepkę bo na oko oceniam że nie będzie łatwo a oczywiście nie chcę wyszczerbić/uszkodzić bloku. Ostatnią sprawą będzie czy po zdjęciu zaślepki płyn chłodzący będzie się wylewał czy po prostu tak go nie ma a grzałka ogrzewa jedynie ścianki a wraz z tym płyn a to jest bardzo istotna informacja dla mnie. Podsumowując chcę założyć grzałkę nie ze względu że ciągnik słabo pali a po prostu w trosce o silnik który cholernie się niszczy gdy jest namarznięty. Silnik "4410" 50kw 68,7KM 600mth i tylko po podgrzaniu świec przy mrozie ok. -18 i stania pod chmurką kilka dni bez opalania z olejem w silniku 15w (turdus) na dodatek na letniej jeszcze ropie ZAPALIŁ choć od razu nie załapał jak przy -5 ale to wszystko wina tej letniej zamarzniętej ropy przy -30 palił jak był koniecznie potrzebny No ale nie odbiegać od tematu. Dzięki z góry za pomoc
       
      PS. Wesołych Świąt za wczasu gdybym na forum nie wszedł
    • Przez ZUL
      Witam.
       
      Szukałem po tematach podobnego wątku ale niebyło konkretnych odpowiedzi.
      Ja mam taki problem kupiłem nowy zegar i czujnik, zamątowałem i zegar pokazywał tylko do 40 stopni to kupiłem drugi czujnik to zegar pokazywał cały czas 120 stopni, już mi ręce opadają doradzcie mi coś, ciągnik to ursus 902.
    • Przez MateuszJaszczyszyn
      witam kupiłem opryskiwacz evard tm 2500 w opryskiwaczu nie działa dawkowanie cieczy oraz nie liczy hektarów. Jak włącze sekce i rusze to pika i spada ciśnienie do 1.5 bara i nie robi czy jade szybko czy wolno moim zdaniem nie ma podanych wszystkich parametrów.

    • Przez Yoda
      Od czego będzie pasowac korek wlewu paliwa? Mam 685dt. Zgubiłem dzisiaj a nie będę jechał 100km do agromy po korek.
    • Przez dzikijohn
      Witam, doszło do nietypowej sytuacji: zerwał mi się korek wlewu oleju silnikowego. Problem polega na tym że sporo korka zostało wewnątrz. Wszystko byłoby cacy tylko że... to co zostało strasznie się kruszy i nie chcę żeby mi do silnika opiłków naleciało więc pytanie brzmi: Macie pomysły jak to wykręcić?
       
      Jeszcze jedna kwestia: pod korkiem było trochę białego osadu - czytałem że to normalne dla tych silników. Jakie są wasze zdania na ten temat?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj