AdamSygitowicz

Jaką prasę kupić rolującą do 30 tys? Przede wszystkich żeby dobrze zbijała słomę, będzie pracować z 80 km

Polecane posty

robert1226    1647
2 godziny temu, piotrek202127 napisał:

Dołączam się do pytania, lecz u mnie jeszcze musi być stałokomorowa

Zdecyduj się ma dobrze zabijać czy ma być stałokomorowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A nie wiem co tam u Ciebie . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Każda zachodnia prasa byle jeszcze nie była zbyt wymeczona życiem... 

PS 80 koni to bardzo mało ale da radę tyle że pojedziesz jakbyś oral pole... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

Co sądzicie o deutz fahrm mp130 oc do nhtd5 85? Cena 27tys

Edytowano przez Milosz91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RolnikzPodkarpacia
      Witam chciałbym się Was poradzić w sprawie zagospodarowania dobrze ziemią. Za niedługo przejmę gospodarstwo po rodzicach na chwile obecną mamy ok 15ha ziemi. Hodujemy ok 35 sztuk swiń, 7 byków, 2 krowy, 2 konie plus źrebaki. Ja chciałbym zostawić tylko konie i bydło opasowe. W oborze zmieszcze konie i 10 sztuk bydła. W chlewni po przeróbkach mógłbym trzymać cielaki. A później w miarę zarobków chciałbym przerobić stodołe na bydło ( wejdzie tam 20 sztuk uwiązowo) . Czy takie coś ma szanse wypalić? I jak zagospodarować dobrze ziemie które mam? (ziemia III i IV klasa) łąki ok 5ha. W grę wchodzi też dzierżawa ziemi ok 5ha i łąk 2ha w przyszłości.
    • Przez Tomasz531
      Witam koledzy. Mam takie pytanko. Ile wziąć za przedłużanie zebow do redliniarki. 84 szt o 10 cm, dospawanie płaskownika ze stali nierdzewnej i sciecie na koncu by byl na ksztalt zeba? doradzcie
    • Przez SimFan
      Kupię prasę rolującą do 16 tyś złotych, najlepiej z rotorem ale rozważę każdą propozycję.
    • Przez dario1601
      koledzy prosil bym o opinie jaka zgrabiarke uzywana mozna kupic zeby nie naciac sie na cos bardzo awaryjnego interesuje mnie model do srodka o szer. rob. ok 8 m
       
    • Przez Manio221
      Mam pytanie znalazłem silnik do MF 2620 od kombajnu class senator typ silnika Perkins A6. 354,4 czy będzie pasował? Proszę o pomoc. Niby takie same typy silników  😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj