Polecane posty

piozz    47

To jest to samo co lambo champion.. Napewno patrz na elektryke

Cezar81    10

Masz takie Lambo, jeśli tak jak Ci się spisuje

Wiadomość z agroFakt.pl

piozz    47

Mam ale 135... Powiem tak traktor wygodny i robi swoją robote dobrze fajna skrzynia sterowana przyciskiem tak samo rewers ehr sprawuje się dobrze.. Skąd ściągnięty ten traktor?

Cezar81    10

niestety francja ale i tak wygląda na bardzo zadbany

piozz    47

Czyli jak większość.. Moje lambo tez przyjechało z Francji, ten samik widać odpicowany a po fotelu kierowcy widać że sporo przeszedl

piozz    47

To czemu anulowal ogloszenie

Cezar81    10
Napisano (edytowany)

nie wiem na sobotę mam pojechać go obejrzeć

Edytowano przez Cezar81

piozz    47

Daj znać jak wypadły ogledziny

Cezar81    10

nooo najlepiej by było, bo na sucho to trochę trudno powiedzieć, ale zabieram mechanika z serwisu SAME więc będzie jakiś ogląd

Marcelix    61

Ogólnie ładnie wygląda. Jak rozgrzejecie go to popatrzcie pod spód, u nas kapał olej jak z konewki na każdej rurce stojały krople oleju. Żeby to pouszczelniać, to było z tym trochę roboty przy wymianie filtrów. Sprawdzić jak zmienia biegi czy nie szarpie i czy WOM się sam nie wyłącza. Przedni TUZ chyba ma dokładany, bo fabryczny jakoś inaczej wygląda. Ogólnie to dobre traktory, wygodne, dużo biegów do wyboru i precyzyjny EHR.

Życzę udanego zakupu.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Cezar81    10

Dzięki kolego postaram się go jak najbardziej dokładnie obejrzeć no i liczę na pomoc mechanika

Cezar81    10

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html

nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:

https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html

nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady

piozz    47

Samik fajny tylko widzę że wyskoczył błąd od silnika w nim może być gdzieś problem z instalacją.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zibo123123
      Witam. Czy posiada ktoś książkę obsługi Laser 100?
    • Przez edi2000
      Dzień dobry
      Mógłby mnie ktoś poinstruować jak odpowietrzyć układ hamulcowy w Same Iron 150?
      Zabrakło płynu w zbiorniczku i nie został uzupełniony na czas.
    • Przez semos
      Tak jak w temacie kupię ciągnik Lamborghini Lampo lub jego odpowiednik Same Roller powyżej 2007r. Interesują mnie tylko oferty krajowe najlepiej od pierwszego właściciela. Kontakt: 508-228-452; lub adres e-mail: semos@wp.pl
    • Przez NorbertKolk
      Witam . Poszukuję informacji technicznych do skrzyni w która wyposażone są ciągniki same titan lamborghini  deutz fahr itd . Wiem że montowane były tam te same skrzynie a jedynie różniły się wyposażeniem i sterowaniem . Taką samą skrzynię mam w Renault 180.94 i niestety brak ludzi do pomocy aby ją reaktywować . Zbieram wszystkie informacje aby wiedzieć jak ta skrzynia działa jakie musi mieć wartości itd . Większość użytkowników  Ciągników renault ze skrzynią multishift 3 zakresy 9 przełożeń ,sprzedają te ciagniki ze względu na fakt iż nie mogą nigdzie uzyskać pomocy i rzetelnych informacji aby te skrzynie naprawić . Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc gdyż nie chodzi tu tylko o mój problem lecz  o to aby te ciągniki również u innych wróciły do żywych .Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź 
    • Przez damiex90
      Witam, ostatnio ułamała mi się taka dźwigienka przy rewersie w ciągniku same explorer. Pytanie brzmi jak to coś na zdjęciu może się nazywać albo jakiś numer katalogowy..
      1.xps
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.