Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jakub766    5
https://www.otomoto.pl/oferta/vicon-rv-1901-1601-claas-variant-z-owiajrkom-john-deere-prasa-zwijajaca-z-owijarkom-rotor-noze-kverneland-ID6BD1JY.html Witam, interesuję się tą maszyną. Obecnie pracuję na sipmie i owijarce samozaładowczej sipma. Chciałbym się dowiedzieć jak sprawuje się ta maszyna w siano-kiszonce i słomie,. Ciągnik dla niej przeznaczony to Pronar 1221a 130km. Po wstępnych oględzinach maszyna jest ok. Czekam na opinie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ursusek1614
      Witam jest ktoś może użytkownikem takiej prasy i udzieli opinii jak sie sprawuje itp? 
    • Przez Zmotoryzowany
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem rozsiewacza vicon z tą rurką z tyłu lecz nie mogę znaleźć żadnych opini o nim.
      Byłbym wdzięczny jeśli ktoś wypowiedział by sie na jego temat.
    • Przez Mateuszek12
      Witam kupiłem belarke viconrf 122 i mam problem siatka obwiązuje się lużno na belę pomoże ktoś jak to siatke naciągnac.na dole zdięcia podgladowe 
    • Przez Mateuszek12
      Witam kupiłem belarke viconrf 122 i mam problem siatka obwiązuje się lużno na belę pomoże ktoś jak to siatke naciągnac.na dole zdięcia podgladowe 
    • Przez SamaPrawda
      Witam, mam problem z siatką ponieważ nie zawija mi jej do końca, mógłby mi ktoś podesłać fotkę jak ją założyć? Mój model to 1901. Z jakimi siatkami pracujecie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj