MichalP

BRIX

Polecane posty

MichalP    60
Moze mi ktos, cos napisać o pługach brix? jak orzą? czyjej to produkcji czy to jakaś kopia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5421    25

miałem pług Brix Orion obrotowy 4 skiby , zabezpieczenia non stop , to pług niemiecki , wykonanie i jakość bardzo dobra . nie jest cięzki do orki i ładnie orał , zabezpieczenia bardzo dobrze się sprawdzały . ogolnie polecam .....  U mnie uracowł z zetorem Forterra 125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisu9708    38
Zainteresowany byłem takim pługiem to zauważyłem że konstrukcyjnie podobny jest do frosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalP    60

warto się  tym interesować?   Cena jest przystępna, tylko nie chciał bym się później w koszty pakować ;/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisu9708    38
Czy warto to zależy od stanu pługa, elementy robocze to teraz nie problem bo sporo firm dorabia takie rzeczy. Ja sobie odpuściłem brixa wsumie narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5421    25

jak co mam unie ibis xxl 4 skiby , ażury , resor . 2010r ;) ktoś zainteresowany ?

Edytowano przez kamil5421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalP    60

Po tym jak kupiłem overuma   wiem  jedno...polskie juz nie.  A teraz czas na obrotówkę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

a brat ma ibisa na odkladnicach long to na swoich mozaikach ciagnikiem 105 km oralem bez problemu na 4x45 z dwoma walami cambella. zaoral ok 300 ha i o dziwo wiekszych sladow brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez CezarKing
      Witam mam na oku brone talerzowa 4,8m brixa i mam pytanie jesli ktos ma taki sprzet to jest on godny polecenia czy nie? jak ta firma sie prezentuje na polu w pracy? warto zaplacic za nia 30tys? nowe talerze 660...
    • Przez Andre8989
      Witam! Zastanawiam się nad zakupem pługa 4x14 firmy brix na zab. sprężynowym, jestem ciekaw jak te pługi się sprawują i jak z częściami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj