Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
skok    1

Witam

Jak odhamować przyczepę hl6011 jak mam przy zaworze ten regulator trzy zakresowy bez funkcji odhamowania

Można to jakoś przerobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TomaszNowak
      Cześć. Koledzy mam pytanie ile powietrza powinno być w kołach w r20 12.5 w przyczepie HL 6011.
    • Przez JacekSki
      Witam. Zastanawiamy się nad zakupem ciągnika coś własnie z zetorów, w związku z tym czytałem różne opinie, fora i instrukcje obsługi, itp. Czytając instrukcję obsługi Zetora serii 52xx, 62xx, 72xx, 77xx natknąłem się na rozdział "Pompa hydrauliczna", gdzie było napisane:
      Tu moje pytanie, czy wydajność pompy hydraulicznej zależy od prędkości WOM-u? Jeśli tak to w jakich modelach to występowało Zetor 5711, 5718, 6711, 6718, 5911, 6911, 6011, 6211, 7011, 7211? Czy działa to przy włączonej samej pompie hydraulicznej czy musi być załączona pompa hydrauliczna + WOM?
      Nie znalazłem na forum podobnego wątku więc założyłem nowy.
    • Przez Pawel820
      Witam
      Planuje zakup przyczepy Hl 6011, zastanawiam się jak z jej wytrzymałością i czy przy wymiarach 4,80x2,50x1,00m i pełnej pszenicy nic się nie stanie, czy rama wytrzyma?? Ile Wy kładziecie na swoje przyczepy ton i czy nic się nie dzieje.
    • Przez kamil23
      witam gdzie znajdę nr nadwozia w przyczepie ifa hw  6011 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj