Polecane posty

kaczmi    0

Witam, 

Chcę kupić przyczepę 14 tonowa ale zależy mi żeby była max długa co pozwoli wykorzystać i do bel i burty będą niższe co ułatwi wsyp cebuli ziemniaków itp. Wiadomo jakość też ważna co polecicie bo przeglądając internet niewiele firm poleca skrzynie dłuższe, znalazłem jedynie jak narazie joskin 6m ale nie mam zdania o firmie. Ktoś w temacie pomoże co wybrać? 

k110    7

Wydaje mi sie że metal-tech long bd dobry wybór.  Kula kupił fligl więc zobacz recenzje na yt o tej przyczepie.

kaczmi    0
Tylko na stronie www i metal - tech i fliegl mają 5,25 skrzynia w środku a ja potrzebuje 6m a nawet wolę więcej no i dwie osie oczywiście, chyba, że coś źle sprawdziłem...

Wiadomość z agroFakt.pl

mimi007    81
Kumpel ma joskina 14t to chwali sobie, mówi ze wodę by szło wozić ;p

kaczmi    0
Przeglądam cały dzień te strony i tylko joskin ma 6m skrzynie :/ a cenowo ktoś wie jak to mniej więcej wychodzi dużo drożej od np. Pronar czy zasław czy wielton?? Sens dokładać kasę do ty 80 cm więcej :(??

sumek666    662

Wielton Long. Unia Long - tylko nie ma już ich na stronie. Korbanek na jeszcze na placu kilka Unijnych przyczep ale nie wiem jakie modele. 

A na co Ci 6? 

Tj 5 snopkow na podłodze. Może lepiej za zaoszczędzone pieniądze zrobić 1 kurs więcej a żonę zabrać na kolację ;)

a poza tym sądzę,że unia europejska powinna być zniszczona. 

kaczmi    0
Te snopki to prawda jeden kurs wiesz na pole jest 30 km to wiesz każdy metr się liczy a wielton long to 12 t i zaledwie 5,40 długość :/ a ta uni wiesz jaki ma wymiar może skrzynia?

Bartek933    1416

Pronar lub autotech. Pronar w co prawdzie 13t ale moim zdaniem ma dzielona burtę co jest dobryn rozwiązaniem przy demontażu do bel

sumek666    662

Masz tura i zdejmujesz burty ręcznie? 

Bartek933    1416

To jest takie hop siup jak by się mogło wydawać. Autotech ma też fajne ramki żeby więcej bel załadować

sumek666    662

A Pronar to jaki? Ja nie znalazłem dłuższej niż 5,1 m

sumek666    662

Myślałem, że 6 m znalazłeś ;)

Jaki problem jest zdjąć burtę TURem która ma dolne i górne zamki?🤔

Bartek933    1416

Kup przyczepę i zobaczysz że nie wszystko jest kolorowe. Najlepiej wywrot na bok i ręcznie zdjąć burtę a później na paletę i podać turem ba wysokość zamków

sumek666    662
Napisano (edytowany)

Sąsiad taka operację przeprowadza kilkanaście razy w roku. 

Widły do palet, 2 pasy za całą burtę odpina wszystkie zamki i wyjeżdża. Naskacze się jak cyrkowiec ale sam zdejmuje. 

Edytowano przez sumek666

Bartek933    1416

Szkoda burt, lepsze by było jakieś ucho lub nawet dwa do linki. Ja nowej przyczepy widłami odzierać nie będę albo samemu żeby mi krzywdę zrobiła

• Like 1

konio1011    33
ja podjezdzam turem z paleta do burty i klade ja na palete i odjezdzam zdjac i zalozyc wyrobie sie w 5 min

Bartek933    1416

A po edycji dodałeś pasy..

No na paletę najlepiej, i w dwie osoby dla bezpieczeństwa

sumek666    662
Napisano (edytowany)

Telefon mi poprawił wyrazy. 

Pasami owija całe burty więc nic nie odziera.

Pomysł z uszami też dobry. 

Edytowano przez sumek666

kaczmi    0
No widzę że temat zszedł na inny tor a wracając do sprawy to jeśli chcę 6 m to zostaje joskin lub sobie zrobić samemu tak :D?

Bartek933    1416

Ja bym na siłę nie szukał tych 6m, jak sumek piszę przyczepą do bel lub zwykła 5,2m. Zwróć uwagę na wysokość przyczep bo różnica może wynosić nawet 20cm

sumek666    662

Albo naczepę i wózek dolly :D

u nas jeden skup slomy ciaga to proxima ale nie wiem jaką. Śmiesznie to wygląda ale jakoś się buja. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tobi866
      sprzedam części do przyczepy samozbierającej T-010/1  sprzedam wszystko poza ramą dolna np;przekładnia, podbierak,ubijak, łańcuchy itd. atrakcyjne ceny.wiadomości przez pw.lub tel 
    • Przez 1991Mateusz
      Witam. Mam pytanie czy do przyczepy thk 5 da sie założyć felgi tir 19,5 cala ? 
    • Przez 1991Mateusz
      Jak w temacie , znacie model tej przyczepy ?

• Przez kNalk
      Witajcie, Ostatnio wpadł mi pomysł aby zrobić zsyp w przyczepie sztywnej i podjeżdżając na rampę wysypywać z niej zboże. I tu powstaje jedno pytanie jaka wysoka powinna być ta rampa, a raczej pod jakim kątem spadnie mi zboże z przyczepy ?
    • Przez Partyzant85
      Witam. Do sprzedanaia przyczepa samozbierająca Agromet. Dokładnego modelu nie znam bo nie mogę namierzyć tabliczki - może ktoś wie gdzie jest. Przyczepa na dużych kołach, bliźniakach, igarażowana, duża. Cena 4,2 tys - do obejrzenia w okolicach Lubartowa

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.