Skocz do zawartości

Polecane posty

DJBOMBA12    10

Witam ostatnio niestety zapowietrzył mi się MF i mam Pytanie do użytkowników MF jak go szybko odpowietrzyć... Z tego co wiem to pompa jest taka sama jak w 255 i chyba U3512... Z góry dzięki za pomoc! :lol:

samex69    31

Szybko to się nie da , ja jak nie mam czasu a mam kierowcę z ciągnikiem to luzuje przewód wtryskowy przy wtryskiwaczu , linka stalowa i wio na zaciąg.

samczyk1991    82

W większości silników pompka zasilająca podaje paliwo do filtra, a drugą rurką z fitra idzie do pompy wtryskowej. Odkręć przy filtrze tą rurkę co idzie do pompy wtryskowej i popompuj zasilającą aż poleci paliwo, przykręć rurkę tą co odkręciłeś. W ten sposób odpowietrzyłeś filtr paliwa, teraz w górnej części pompy wtryskowej jest małą śrubka, odkręć ją i popompuj pompką zasilającą aż poleci paliwo. gdy odpowietrzyłeś filtr i pompę wtryskową to poluzuj 1 przewód przy wtryskiwaczu i kręć rozrusznikiem, u mnie zawsze odpala (MF 255) , a sieroty co nie potrafią odpowietrzać niech ciągają na hol dry.gif

Nie ważne czy zmieniam wkład filtra paliwa czy zabrakło paliwa w baku i się zapowietrzył, odpowietrzam zawsze w ten sam podany przeze mnie sposób i zawsze sam odpala wink.gif

Wiadomość z agroFakt.pl

markus1    2

Święte słowa,samczyk.Ja luzuje więcej przewodów przy wtryskiwaczu,ale nie ma bata,musi odpalić na rozrusznik.

samex69    31

Samczyk masz rację , ja też tak odpowietrzam tylko szybko to nie jest.A chcąc szybko uruchomić zapowietrzony ciągnik lub jeśli bateria Ci padnie to jednak na zaciąg jest najszybciej.

samczyk1991    82

To zrób dobrej jakości foty silnika twojego mf'a z 2 stron i dokładnie Ci opiszemy jak go odpowietrzyć wink.gif

Samex69 Ja w odpowietrzaniu mam wprawę i mi to zajmuje niecałe 10 min, bo w tamtym roku miałem problemy z zapowietrzaniem się, ale już mam spokój smile.gif

DJBOMBA12    10

mam takie pytanie mogło się w pompie zablokować to co odcina paliwo ? I dlatego nie idzie paliwo na wtryski?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się