GazkaKarolina

Hotel w Zakopanem

Polecane posty

Witam wszystkich, czy ktoś z was może mi polecić jakiś fajny hotel w Zakopanem? Jest w czym wybierać, zastanawiam się czy możecie mi coś fajnego polecić

rafalfalk1    11

żaden hotel.bierz pokój poza Zakopanym jak najtaniej.i tak nie będziesz w nim siedział tylko spał.reszta czasu na zwiedzanie i relaks.wiem bo byłem jakiś czas temu.

Wiadomość z agroFakt.pl

trl    1

Ja tam wolę jednak wybierać sobie hotele. Jak jadę na wakacje to lubię mieć w hotelu śniadanie, ewentualnie zestaw śniadanie plus obiadokolacje. Śniadania mogę sobie przygotowywać samodzielnie w domu ale na wakacjach niekoniecznie mi sie chce ;) Szczególnie jeśli trzeba wstać z samego rana bo wybieramy się na wycieczkę. Zwykle wybieram jakieś fajne domowe pensjonaty gdzie mogę liczyć na smaczne jedzenie przygotowane przez gospodarzy. Dzięki temu można posmakować innej kuchni.

Samo Zakopane niby jest oklepane ale mi chyba nigdy sie nie znudzi Byłęm i zimą i latem i uwazam, ze o każdej porze roku mozna znaleźć tam dla siebie jakieś fajne miejsca oraz zorganizować sobie czas nawet jeśli pogoda jest taka sobie.... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez yacenty
      Kontynuacja tematu ogólnego: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/52014-pogoda-rolnicza/
      Rozmawiamy o zjawiskach pogodowych jakie występują w naszych regionach i mają bezpośredni wpływ na nasze gospodarstwa i nasze lokalne rolnictwo.
      Jaka jest aktualna pogoda dla rolnika? Jakich prognoz pogody dla rolników używacie?
      Zapraszamy do dyskusji

• Przez arassso
      Siema chodzi mi o miejsca miejscowości kontakty z komisami handlarzami gdzie mozna kupić obejrzeć Ciężkie zetory i ursusy serii 914 1014 1224 i ich odpowiedniki zetorowskie 8145 8245 10145 12145 10245.
      W planach mam zakup coś z tych ciężkich ursusów albo zetorów zależy co sie trafi zakup będzie realizowany dopiero pod koniec roku albo poczatek kolejnego ale już teraz chce wiedzieć gdzie szukać, rozglądać się a nie w tedy kiedy juz bede chciał kupić w tedy chce tylko w siąść w samochód i wiedzieć gdzie jechać oglądać a nie tracić czas na szukanie miejsc
    • Przez Seweryn
      Jakie czytacie magazyny rolnicze? Które są warte uwagi? Najbardziej interesują mnie te związane z maszynami rolniczymi (ciągniki, kombajny, maszyny uprawowe itp.). Osobiście prenumeruje Rolniczy Przegląd Techniczny i jestem zadowolony. Jest w nim dużo informacji na temat maszyn rolniczych (nowych i używanych) oraz ich testy.

czekam na Wasze propozycje i opinie
    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?

EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.