Skocz do zawarto艣ci
[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • Podobna zawarto艣膰

• Przez Wicher1337
      Witam jakie s膮 opinie Pronara 82tsa opowie mi kto艣 wady i jego zalety??
    • Przez Andre8989
      Witam! Zastanawiam si臋 nad zakupem p艂uga 4x14 firmy brix na zab. spr臋偶ynowym, jestem ciekaw jak te p艂ugi si臋 sprawuj膮 i jak z cz臋艣ciami?
    • Przez pafeu
      Witam. Posiadam pronara 82a i niedawno by艂 robiony remont skrzyni bieg贸w, poniewa偶 nie by艂o mo偶na zmieni膰 bieg贸w na szosowe. A podczas wczorajszej orki pod g贸r臋 kiedy ci膮gnik mia艂 op贸r wyskakiwa艂y nonstop co kilkana艣cie metr贸w biegi polowe. Bieg by艂 wduszony natomiast musia艂em zmieni膰 na luz i spowrotem na bieg polowy. Na biegach szosowych jest wszystko w porz膮dku.聽
    • Przez Kimcio
      Witam forumowicz贸w. Niespe艂na 2 dni temu uda艂o mi si臋 przetestowa膰 tego Mfa, praca tym ciagnikiem og贸lnie聽spodoba艂 mi si臋 wi臋c zapyta艂em o cen臋. Po rabacie i po uwzglednieniu tego 偶e b臋dzie to ciagnik pokazowy ze stanem licznika 100 mth cena wynios艂a 320 tys. netto ,wyposa偶enie ciagnika to: skrzynia dyna 4, przedni tuz z 2 wyj艣ciami hydrauliki, amortyzawana kabina i przednia o艣, pakiet 艣wiate艂 led, pompa hydrauliczna t艂oczkowa 120l z tls( lub ls), fotel pneumatyczny. Chcialbym pozna膰 opinie o tym modelu i czy warto inwestowa膰 w t膮 marke bo nie mia艂em z ni膮 wcze艣niej duzej styczno艣ci? Z gory dzi臋kuj臋聽
    • Przez Krystian2152
      Witam.Owijam bele owijarka Pronar i wychodzi mi z rolki foli 750 28bel. Dlaczego tylko tyle???

Wa偶ne informacje

U偶ywamy plik贸w cookies, aby poprawi膰 funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowuj膮 tre艣膰 strony, w tym wy艣wietlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowa艅 u偶ytkownika, pozwalaj膮 nam r贸wnie偶 zrozumie膰, w jaki spos贸b korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zamieszczane w Twoim urz膮dzeniu ko艅cowym. Mo偶esz dokona膰 w ka偶dym czasie zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies. Wi臋cej szczeg贸艂贸w w naszej Polityce prywatno艣ci i plik贸w cookies.