wiktoreo

Problem z szkodnikiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wiktoreo    3
Mam problem z kurami.W ciągu miesiąca coś zabiło 7 kur . Ostatnio około 5 rano moją mamę obudziły hałasy z kurnika (nawet psy zaczęły szczekac).Mama poszła zobaczyć co się tam dzieje to tylko słyszała jak coś ucieka po suficie a kura już leżała niedotknieta tylko głowa na bok .Dzisiaj pojawił się ten sam problem ,kury zostały wypuszczone na dwór i po jakimś czasie idę wyrzucić ziarno a jedna kura leży pod drzewem i tez nie naruszona tylko głowa na bok .Dodam jeszcze ze puste jajka były w prasie kostkujacej ,weszła przez bardzo mały otwór gdyż klapa była zamknięta .Co to może być za szkodnik ? Jak się tego pozbyć.Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc ,jeszcze trochę i nie bd miał kur 😢😞

Gość   
Gość

Wystarczy dobre ogrodzenie i normalny kurnik i nic nie wlezie .

peterson    0

Może to Tchórz ? On nie zabija ponad miarę tylko jedną, a na ten przykład kuna ile wlezie, a weźmie ze sobą i tak tylko jedną sztukę.

Wiadomość z agroFakt.pl

peterson    0

Ale tak w ogóle po co drążyć temat co zabija Ci kury ? Jeżeli to coś nieważne czy tchórz/kuna da radę wejść do kurnika to jest wina po Twojej stronie. Kurnik to jest kurzy domek, więc powinieneś zadbać o to, żeby żaden intruz nie mógł tam wtargnąć. Po prostu wystarczy dobre(szczelne) ogrodzenie oraz porządny zbudowany kurnik.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kombinerki
      Witam,
      chciałem zapytać czy ktoś tu wie z kim można podpisać umowę na dostarczanie jaja kurzych. (powiat bialski, woj Lubelskie.) w okoliczy kojarzę tylko jednego farmera który ma kurnik na jajka (od20 lat) i chyba źle na tym nie wychodzi. Ale dowiedzieć się szczegółów to....
    • Przez Patryk1229
      Witam jestem nowy na forum;) mam kilka pytań odnośnie kaczek i gesi ;) zakupiłem około 30 sztuk w różnym wieku od 3 do 7 tyg, jak to jest z wypuszczaniem ze stajni, czy mały deszcz mżawka przeszkadza ? Póki co staram się wypuszczac jak jest w miarę sucho tzn brak rosy ;) pozdr 
      A drugie pytanie odnosnie karmienia, póki co karmię dwa razy dziennie rany i wieczór sruta z jęczmienia pszenicy i owsa z małym dodatkiem paszy i czasami odrobina parowanych ziemniaków plus do woli zielonka na wybiegu ale właśnie przy ładnej pogodzie, czy według Was ok ? 
    • Przez Amelazaslinowa
      Dzień dobry. Niedawno moja znajoma kupiła kaczki. Dwie kaczki są kaczkami domowymi. Nie jest jednak pewna kaczora. Jest mniejszy, ma bardziej płaski dziób i mimo podobnego wieku nie posiada "odznaczeń" na upierzeniu i dziobie, którymi cechuje się reszta. Czy w takiej sytuacji mozliwy byłby rozród i nie miało by to konsekwencji genetycznych? Na dole zdjęcie kaczora.

• Przez Tomi76t1
      Witam. mam pytanie. Posiadam dzialeczkę 19 arów i właśnie zastanawiam się nad wolnym wybiegiem dla kurek. Czy w dalszym ciągu jest to temat opłacalny ?. Dodam że działka nie jest przy domu. Proszę o jakieś porady…
    • Przez MWMK
      Witam. 
      Pare miesięcy temu kupiłem kure resy kochin. Z kurką było wszystko dobrze ,lecz teraz dziwnie sie zachowuję.
      Siedzi w miejscu(czasami chodzi, lecz rzadko) nie je, jest strasznie spłoszona i dziwnie wykręca głowa. Nigdy nie było z nią problemów.
      Próbowałem szukać w internecie, lecz nic nie znalazłem. 
      Proszę o pomoc.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj