Polecane posty

Katarzynka    1

Witam .Sprzedam koguty mieszańce i liliputy .Koguty zdrowe i odrobaczone .Możliwa również zamiana na kury nioski leghorn .Cena od 10 do 20 zł.Więcej informacji na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Katarzynka
      Witam .Sprzedam koguty mieszańce i liliputy .Koguty zdrowe i odrobaczone .Wiek od 8 tygodni do 2 lat .Cena jest zależna od koguta i jest do uzgodnienia.Lokalizacja: Woj : Mazowieckie. Okolice : Płocka .Więcej informacji na priv .
    • Przez Patitek285
      Witam,  niedawno(w czerwcu) kupiłem 22 sztuki kur. Wyglądały na zdrowe ale na przestrzeni 2 tygodni od zakupu stały się bardzo lekkie oraz pomimo że mają 7 miesięcy prawie wcale się nie niosą. Z 22 sztuk kur dziennie mam maksymalnie 2/3 jajka.  Dostają witaminy, Kurkę Naturkę, ugotowane tłuczone ziemniaki oraz zieleninę(drobno skoszona trawa lub koniczyna)(jeśli będzie potrzeba wypiszę całą listę tego co dostają). Mogę dodać że kury są wypuszczane na cały dzień na dwór a nocą chowamy je w kurniku.  Oczywiście dostają paszę zbożową.
    • Przez Katarzynka
      Witam,Sprzedam młode Koguty Liliputy i mieszańce.Koguty zdrowe i odrobaczone .Większość z 2018 roku.Więcej informacji na priv . Możliwa również wymiana na kury. Cena 20 zł za sztukę .Województwo Mazowieckie  okolice Płocka.   
















×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj