-
Podobna zawartość
-
Przez Ezekiel
Dzień dobry, chciałbym zorientować się ile około wyniosła by mnie chlewnia na 30 loch, 140 tuczników. Lochy stały by pojedynczo byłoby 10 stanowisk porodowych. Wszystko na ściółce.
-
Przez Grzegorz95
Cześć, chciałbym wystartować z hodowlą świń (puławskich). I moje pytanie brzmi tak czy z 5 hektarów byłbym w stanie utrzymać tak około 20 macior? Ile ziemi potrzebowałbym aby rocznie odchować ok 100 tuczników? Czy hodując 20 macior rocznie odstawiając około 100 tuczników, byłbym w stanie wyjść na plus, czy musiałbym odstawiać np. 200 lub 300 tuczników. Czy kupując zboże na pasze dla 100 tuczników jestem w stanie wyjść na plus czy nie?
-
Przez Ezekiel
Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy opłaca się hodować 15 loch, zakładając, że w ciągu roku otrzymał bym od nich 200 tuczników? Pasze jestem w stanie wyprodukować ze swojego zboża. I czy w dzisiejszych czasach da się utrzymać z hodowli trzody na tak małą skale?
-
Przez kubatedi
Cześc wam !
Mam pytanie czy dobrze na tym wyjdę
Mam pole 1.12h posiane tam jest teraz żyto dankowskie diament i mam pytanie czy po tym życie można posiać pszenżyto ozime Meloman oczywiscie z centrali Jest to pole klasy V piaseczek O jarym zbożu tu nie ma mowy A żyto hybrydowe nie zbyt mnie interesuje I teraz chciałbym zrobić tak ściernisko po życie opryskać agrosarem na perz następnie przed orką siewną dać 2t/h agrosulca i do tego 1t/h wapna nordkalk nastepnie przedsiewnie 300-400 kg polifoski 6 i posiać to pszenżyto
Za wszelkie oponie "kulturalne" bardzo dziękuję
-
Przez Zefirekk
Cześć pilnie proszę o pomoc ponieważ niedawno kupiłem beczkowóz Pomot 5000l ze szklanym wskaźnikiem (chodzi o rurkę).Kiedy pompuje do beczki robi się duża piana z gnojowicy , gdy wyłączę pompę zaczyna znikać. Czym jest to spowodowane ?? Proszę szybko o odpowiedź!!
-

Rekomendowane odpowiedzi
John Deere 832
SY Fregat
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się