misiekbz2

Wabienie pszczół Do sadu

Polecane posty

misiekbz2    9

Stosował ktoś jakieś wabiki do sadu na pszczoły i inne owady zapylające  na lepsze zapylanie? Jakies środki są bądź miod z woda albo woda z cukrem w ślęze i ogień żeby zwabić? 

Edytowano przez misiekbz2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

A nie łatwiej z jakimś pszczelarzem pogadać?


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
polidus jest dobry ale troszkę kosztuje z sądem problem taki że owocowe mają nie atrakcyjny pyłek także jak masz gdzieś rzepak blisko to marnie będzie w sądzie pomaga zasądzenie roślin miododajnych nie duże ilości ale wystarcza aby zwabc pszczoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez fish71
      Jestem szczęśliwym posiadaczem rozsiewacza Kos. Spisuje się bardzo ładnie. Posiadam także 1,5 ha sadu w którym nawóz chcę rozsiewać tylko pasami w rzędach drzewek. Wiem że powinienem zamknąć talerz z łopatkami w jakieś obudowie z dwoma otworami po bokach. Czy Ktoś z Was już robi coś takiego ?
      pozdrawiam
    • Przez kolo3502
      Ciągnik powinien mieć 65-80 KM, najlepiej z tuzem i  klima .Byłby to jeden z głównych ciągników, mogę wydać max 150 tyś .Zastanawiałem się nad Landini lub Case podajcie swoje typy.
      Proszę o szybkie odpowiedzi, posiadam 10 ha sadu.
       
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się jak jest z opłacalnością uprawy sadu. Mam około 0.6ha słabszej ziemi i chciałbym przeznaczyć ją na malutki sad czereśniowo  jabłoniowy  po połowie. Czy zdecydować się na jedną uprawę? Większość owoców sprzedawałbym na giełdzie czy w takiej sytuacji jest to opłacalne? Ile mniej więcej można zarobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj