Skocz do zawartości

Polecane posty

SebaFrank    0

Witam. Poradzcie jakiej grubości siatké wybrać na ogrodzenie dla opasow? Jaka dajecie wysokosc siatki i co ile mniej wiecej słupki? Ogolnie moze jakies dobre rady 😀 Prosze o brak zbednych komentarzy 😁  Pozdrawiam

debrzyna    36
(edytowany)

Może jeszcze dopisz jak duze ma być to wygrodzenie ,jaka powierzchnia i dla ilu szt  i gdzie ,we wsi na zadupiu  ,bo to ma zasadniczy wpływ na to czym grodzimy u mnie na zadupiu bydło chodzi na pastuchu elektrycznym ale ma duzy areał wiec się nie musi pchać na druty żeby przeżyć  :D

Edytowano przez debrzyna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Daw33
      Witam wiecie może kto skupuje bydlo w okolicach Radomia i jakie ma ceny za byki i jalowki? Jak u nich z płatnością? 
    • Przez Grinion
      Witam.
      Mam pytanie dla fermerów którzy mają obory dla krów mlecznych. Jak działa u państwa kontrola temperatury / klimatu w waszych obwodach, macie może jakiś system który kontroluje wszystkie procesy związanie z klimatem, może macie również do tego systemu jakiś zarzuty i planujecie może zmienić na coś innego (może znacie jakiś lepsze rozwiązanie które są na rynku). A może wszystko robicie ręcznie (n.p włączacie i wylączenie wentylatory)

• Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Morphang23
      Witam
      Chciałbym założyć małą kancelarię prawną. Słyszałem o różnych programach do zarządzania mogących łatwo ułatwić całą pracę. Czy uważacie, że taki program dla kancelarii prawnych jest niezbędny lub czy można sobie dobrze radzić bez jego pomocy? 
    • Przez boa631
      Hej mam zamiar przerobic byczki z uwieziowki na kojce luzem na glebokiej.  Powiedzcie mi czy wymiar kojca 6.4 m na 4 m da rade pomiescic 10 duzych bykow do konca opasu czy musi byc wiekszy. A jakie wy macie wielkosci i ile sztuk doroslych tam sie miesci. Prosze o podpowiedzi. Wiem ile m2 powinno byc ale nigdzie nie moge znaleźć jaka jest szerokosc dla jednego opasa przy korycie paszowym.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.