Polecane posty

Jak u was sytuacja na polu?W sobotę rozsiałem azoty a 3 tygodnie temu wapno granulowane. Dzisiaj chciałem je przebrowować... Widać efekt :(

28906735_1025823017579821_669850347_n.png

Uziu92    2489

a czego się spodziewałeś jak w poprzednim roku miejscami spadło 200% normy opadów :D

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez livebird
      Mam pytanie wziołem w dzierżawe 0,6 ha pola aktulanie ugoru i zastanawiam sie co posiac na pierwszy rok jest to gleba 5-6 klasy.
    • Przez jarekvip99
      Mam okazje wziac w dzierzawe 15 ka ziemii glownie klasa 3. Wzamian musialby oddawac doplaty ale placenie podatku spolki wodnej itp mnie nie obchodzi. Czy oplaca sie? ile z kazdego hektara mogloby zostac siejac 6 ha rzepaku, 6 ha pszenicy i 3 ha buraku. wszystko na sprzedaz nic pod krowy by nie szlo
    • Przez karolinaxx
      Witam
      Czy ktoś korzystał z badań gleby na składniki odżywcze i stworzył do tego mapę ?
      Pytam bo szukam producentów rolnych, którzy takie badania wykonywali i chcieliby się ze mną podzielić. Potrzebuję  badań do pracy inżynierskiej. Proszę bardzo o kontakt.

Pozdrawiam
    • Przez ares630rz
      jak myślicie pszeniczki przetrwają te mrozy bez śniegu bo ja to kiepsko widzę
    • Przez keeway
      Witam czy oplacalne jest 3 ha jesli tak to ma co sie nastawić.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.