Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mazanek1
      Witam. Chce zrobić pryzmę pod kiszonke z kukurydzy i nie wiem jaką folie rozłożyć na spód pryzmy czy musi być to jakaś specjalna folia czy może być zwykła czarna folia budowana?
    • Przez Zdzislaw123
      Witam.
      Odbiorę stare folie po sianokiszonce, folie czarne, worki big-bag, worki po nawozach, stare plandeki w obrębie woj. Wielkopolskiego.
      Duże ilości folii odbiorę z całej Polski i zagranicy.
      Kontakt e-mail'owy lub telefoniczny.

      e-mail : klon_art@op.pl
      tel : 793-090-162

      Pozdrawiam Zdzisław
    • Przez restrukturyzacja2016
      Kilka dni temu zakupiłem nową owijarkę do bel (dla ciekawskich, firmy Marco-Polo). Oczywiście w komplecie znalazł się licznik "Marco-Polo". Na sprawdzenie maszyny, spróbowałem zrobić kilka obrotów bez beli. Zauważyłem jednak, że LICZNIK nie liczy obrotów stołu. Co może być tego przyczyną? Ustawiłem go przykładowo na 16 obrotów, no i ogólnie go Włączyłem, a on cały czas pokazuje 0. Za małe obroty traktora, a może ten magnes co się prawie styka z śrubą NIE ŁAPIE SYGNAŁU ELEKTRYCZNEGO od stołu?
       
      Czekam na odpowiedź,
      P O Z D R A W I A M !
    • Przez BIGAGRO
      Silo-Vit Premium to najwyższej jakości folia do balotowania wyprodukowana w 100% z pierwszego gatunku surowca w technologii wydmuchu. Stabilizowana jest filtrem UV, który idealnie chroni przechowywane na zewnątrz baloty przed niekorzystnym promieniowaniem słonecznym. Posiada doskonałą kleistość.
       
      http://big-agro.pl/produkt/silo-vit-premium-500-mm/
      http://big-agro.pl/produkt/silo-vit-premium-750-mm/
       
      Cena jest zależna od rozmiaru i ilości zamówionego produktu. W zależności od ilości i miejsca dostawy wyceniany jest również transport produktu!
       
       
    • Przez bambik999
      Witam,
      planuje kupić owijarkę i tu nasuwa się pytanie a mianowicie jaką?
      Szukam czegoś do 8 tyś w gre wchodzi też używana lecz nie wiem jaką wybrać. Jestem kąpletnie zielony w tym i chciałbym się poradzić. U nas są 3 Metal-Fachy i ludzie są zadowoleni ale słyszałem różne opinie o maszynach MF. Może Sipma? Owijarka będzię owijąć max 150 bel rocznie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj