Zaloguj się, aby obserwować  
Micho264

Tuczarnia dla 200szt

Polecane posty

Micho264    0

Dzień dobry interesuje mnie orientacyjny koszt budowy tuczarni dla 200 sztuk tucznika. Wiem że bardziej opłaca się większa liczba, ale znam mozliwości swojego gospodarstwa i wiem że będę w stanie wyprodukować paszę dla takiej ilości nie większej. Tuczarnie budował bym sam, bez żadnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
teraz to buduje się na 2000szt i to mało a co do paszy to można dokupić do większej ilosci

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To sprzedaj mi to zboże za połowę ceny .^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micho264    0

Chodzi o to że własne zboże liczę po kosztach produkcji a nie sprzedaży 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No z ekonomi to byś mistrzem nie był . Cena jest cena , bo możesz sprzedać , więc takie liczenie jest bez sensu . Nie licz jeszcze ceny prosiąt i zyski będziesz miał że hej .B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
prosiaki też za darmo bo od swoich macior u mnie w wiosce też jeden taki był co tak liczył jak autor tematu

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tymtus
      Witam. Ostatnio czytałem o tuczarniach samospływowych, i mam możliwość zmodernizowania (nie teraz, ale może za rok) pewnej części stajni.
      Z moich obliczeń wychodzi tak.
       
       
      Sądzicie, że wszystko będzie dobrze, tuczniki nie będą miały zbyt dużej górki, obornik będzie dobrze spływał itp itd?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      posiada ktos taka tuczarnie ?
      zastanawiam sie na przerobieniem obory po bydle i zastosowaniem takiego systemu
    • Przez PiotrMurgrabia
      Witam, jestem tutaj nowy.
      chciałbym sie dowiedzie czy warto jest wybudowac chlewnie na około 250 sztuk na rzut. planowana jest budowa na płutkiej ściołce.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam, chciałbym wybydować w niedalekiej przyszłości tuczarnie 500-800 sztuk. Taka rozbierzność, ponieważ nie wiem ile wynosi koszt budowy i czy w budżecie się zmieszczę. Bardziej rozważam opcje z rusztami, koszt budowy na ściółce znacznie wyższy.  Ktoś postawił chlewnie na 750 sztuk i powiedział, że całkowity koszt budowy i wyposażenia wyniósł go niespełna 600 tyś brutto. Jest to realne ? 
      Ile trwa załatwianie formalności przy budowie takiej tuczarni ?
      Jakie dokumenty są potrzebne ? 
      Jakie ciekawe rozwiązania można zastosować jeśli chodzi o wyposażenie tuczarni ? 
      Ruszta, jak to zrobić aby zmniejszyć ryzyko zachorowań, zniwelować zimno itd.  
      Ktoś niedawno budował tuczarnie ? 
      Może ktoś posiada tuczarnie na ściółce o dużej obsadzie ? 
      Jeśli tak to jak to wygląda, jeśli chodzi o obornik. 
      pozdrawiam. 
    • Przez rolnikus21
      Witam. Zastanawiam się nad budową tuczarni na około 500 szt na rusztach. Jestem ciekaw ile taka chlewnia by kosztowała razem z robocizną. Interesuje mnie także jaki jest koszt dachu na taka chlewnie razem z płyta i dzwigarami. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj