Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witekarol    2

Witam. Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą? Najbardziej interesuje mnie opinia o systemie karmienia loch, który oferuje ta firma czyli Gestalt solo oraz gestal 3G. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karrool
      Witam, myślę nad kupnem ładowarki Eurotrac W10, czy ktoś posiada takową ładowarkę i mógłby się podzielić opinią ? Ładowarka miałaby głównie służyć do wywożenia obornika z owczarni, budynek jest niski i dlatego interesuje mnie najmniejszy model, a w dodatku mam blisko do ich dealera. Ewentualnie prosiłbym, abyście podali inne modele innych marek, które są także niewysokie i zwrotne, a także w przystępnej cenie. Pozdrawiam.
    • Przez mateuszgmail
      Witam. Mam zamiar kupić używaną prasę John Deere. Prawdopodobnie będzie to model 582. I tutaj mam kilka pytań z tym związanych: 1. Jakie zapotrzebowanie na moc ma ta prasa ?( Mam ciągnik 80 km i nie wiem czy da sobie z nią rade). 2. Na co zwrócić uwagę przy zakupie takiej prasy? 3. Jakie macie opinie o tych prasach? ( Awaryjnosc, ceny części zamiennych i koszty eksploatacji? ) 4. Jaka siatkę stosujecie i jak sprawdza się system cover edge? Proszę o odpowiedzi posiadaczy takich pras oraz spostrzeżenia na temat tej serii pras.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj