Zaloguj się, aby obserwować  
Andre8989

Lamborghini 850 premium

Polecane posty

Andre8989    0

Witam.

Mam zamiar kupić Lamborghini 850 premium, chciałem się dowiedzieć czy jest to model wart zakupu na co zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez adamek1942
      ładowność nominalna 6,5 tony
      - adapter 2 walcowy pionowy,
      - zasuwa hydrauliczna,
      - deflektory,
      - wał napędowy szerokokątny,
      - osłona tylna adaptera.
      cena 80 brutto co o tym myślicie ?? ;D
    • Przez PronarekP5
      Witam kolegów, mam do was pytanie, który z tych ciągników jest lepszym wyborem, pomijam fakt 4/6 cylindrow, jedynie chodzi o wytrzymałość, ciągnik to ciągnik taki do wszystkiego, przyczepa /przyczepy, rozsiewacz, opryskiwacz, wycinarka do kiszonki, rozrzutnik obornika - mały ale przy nim pracować będzie, może czasem przyczepa samozbierająca itp. Roczniki egzemplarzy to 2000 steyr i 2002 Lamborghini, wyposażenie steyr to skrzynia 40 km/h i przedni podnośnik, opony przod dobre tyl słabe, Lamborghini ma pneumatyke ,skrzynia 40km/h, podłokietnik do sterowania, komputer pokładowy, klimatyzację, i opony tyl dobre przód słabe. Zastanawia mnie tylko który ciągnik jest ze tak się wyrażę bardziej stabilny jakościowo  i jak to się mówi mądrzejszy. Zastanawia mnie co za silnik siedzi w tym lambo, bo steyr to sisu a Lamborghini ma już chłodzony powietrzem. Czekam na wasze spostrzeżenia z użytkowania tych ciągników, i opinii dotyczących eksploatacji i komfortu. Pozdrawiam 
    • Przez wojtaso
      Witam,
      mam do sprzedania John Deere 6430 Premium z roku 2009. Ciągnik kupiony w Rolpimie w 2010 roku z przebiegiem 700 godzin. Obecnie ma 4892 godzin.
      Wyposażenie:
      - Skrzynia AutoQuad 24/24, 50 km/h
      - Pompa 110 L
      - Amortyzacja osi i kabiny
      - HMS
      - Automatyczna klima
      - opony przód 420/85 R24 (10%), tył 460/85 R38 (30%)
      - zaczep górny automat, dolny hitch wysuwany
      Ciągnik w stanie bardzo dobrym.  Sprzedaję, bo będę kupować nowy (PROW). Cena 185 000 zł brutto do negocjacji. Nie wystawiam faktury. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv. 













    • Przez vegeta23
      Witam.
      Mam takie pytanie czy stan oleju w hydraulice w kreskach zaznaczonych czerwonym kółkiem (w stanie) trzeba ustawiać na uruchomionym silniku czy na zgaszonym?

    • Przez irek0700
      Witam poszukuję części jak na zdjęciach do ciągnika FiatSomeca 850 dt .Oprócz tego także poszukuję mocowanie pompy hydrauliki i mocowanie pompy wtryskowej


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj