Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

Baks00    4401
7 minut temu, didu70 napisał:

Dziś sąsiad sprzedawał dwa byczki słowackie wiek 26 miesięcy waga 480 kg brutto i 515 brutto cena 6,5 netto 

 

Wersja eksportowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didu70    1

dokładnie łeb i rogi wielkie nic innego 14 dniowe ciele 1200 zł a żarcia więcej zjadły niż oba razem warte 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9907

Bywa i tak :D tez mam takie stado z 30 sztuk zostalo chyba 17 juz nawet nie wiem czy ten co dzis pojechal do Farmutilu byl 12 czy 13. 4 sztuki w maju /czerwcu beda mialy roka waza moze po 150 kg... No ale za dobrze by bylo jakby na ponad 90 sztuk nie bylo wgl upadku. Szkoda tylko ze to z jednej partii taka ilość bo będzie duuuuuuuuuuuuzy minus . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1296

Sokołów dzisiaj szukał bydła    R 13.8 plus 3% do umowy  plus 30 gr jak WBC 280 bo takiego mają odbiorcę to 550 kilo  byka wystarczy!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Wczoraj sprzedane 30 sztuk 700kg brutto srednia w 14 miesiecy w wiekszosci sim i pare lim i krzyzowki 9 50 z vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

a ja pier**lę ale się nam  trafił hodowca!!!! 700kg w 14 miesiecy muszę sie na nauki zapisać:D

Edytowano przez soltys48
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

daleko mi do takich wyników, moje taką wagę średnio 7-8 miesiecy później osiągają:$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

21 22 mce to normalne wyniki ale zdarzaja sie i pojedyncze fenomeny 21 mcy 830 po montbeliard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

w 20 ponad 900 zdjęcie w galerii ale to jeszce nie moje karmienie i nie moja hodowla:D

Te 20-21 mies to nie takie normalne to już dobre sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

Orientujesz sie ile moga miec wedlug miarki mieszance maja okolo 21 mcy i po okolo 214-216 cm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
21 minut temu, kewin123 napisał:

Wczoraj sprzedane 30 sztuk 700kg brutto srednia w 14 miesiecy w wiekszosci sim i pare lim i krzyzowki 9 50 z vat

14 miesiecy od przyjazdu do mnie czyli od urodzenia 1-2 miesiecy wiecej

3 minuty temu, ab23 napisał:

Kewin to brał?

Maciejewice

Edytowano przez kewin123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213
14 minut temu, Gringo1 napisał:

Orientujesz sie ile moga miec wedlug miarki mieszance maja okolo 21 mcy i po okolo 214-216 cm 

wg miarek z forum 790-811 ale z doświadczenia to 750-800

3 minuty temu, kewin123 napisał:

?

Tną na wadze ... w moim rejonie nikt im nie sprzedaje jak i Wrześni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1296

wiem ze szuka dobrego towaru  nawet  kiedyś był oglądać i wagi  ogulnej się  niebał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

Licze ze te 750 przeszlo maja ale sie okaze na wadze kupujacego mogly by stac jeszcze z 2 miechy ale ciekawe czy cena nie poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj