kazik125

co oznacza lemiesz 14''

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kazik125    0

Witam! Mam zamiar kupić pług agromasz POM3 ,w opisie tego pługa jest lemiesz 14''.Jeśli ustawię ten pług na szerokość 40cm na skibę to czy będzie ten lemiesz podcinał całą szerokość skiby.

KamilMaj    0
Nie wiem jak z tymi pługami ale pewnie to szerokość skiby czyli 14x2.5=35cm na skibe jeżeli się mylę to poprawcie. A chodziło mi że odkładnica ma 14cali

coffey23    19

kolego 14" to ok 35cm jeśli chcesz orać na 40cm to powinienes mieć lemiesze 16" wtedy będzie podcinał całą szerokość orki na korpusie

Wiadomość z agroFakt.pl

ovi    119
też nie do końca, w moim Krone są właśnie lemiesze 14 a max rozstawiony zabiera 145cm

ovi    119
3 skibowy, lemiesz taki http://www.sklep.agroczesci.pl/lemiesz-kr-dlutowy-kg14-16-p-9690290,3,24979,23113

kazik125    0

dowiedziałem się że ten lemiesz 14 ma z dłuższej strony 52cm , natomiast w pługu który obecnie mam akpil MIX40 lemiesz z dłuższej strony ma 56cm i on zabiera całą szerokość orki na korpusie, wychodzi na to że pewnie ma 16''

sebe1033    310

kupowałem w tamtym roku uzywany pług KV 16 czyli 40 cm na korpus , w tym roku wymieniałem lemiesze w sklepie patrze są 14 i 16 wymiary góry i otworów takie same ale 16 ma dół z ukosa i jest dłuższa. Zgłupiałem bo stare były 14 i w końcu kupiłem 16 na oko patrząc to dopiero lemiesz bierze całą skibę (bo mam max rozstaw) i czuć że ciągnik ma lżej delikatnie ale jednak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez YTheFreeDead
      Jaka jest wysokość Claasa mercatora 70 z kabiną? Znalazłem że bez kabiny ma 3,44m ale chodzi mi bardziej z kabiną.
      Z góry dziękuje

• Przez mirek2503
      Witam, posiadam claas mercator 70 od tego roku i pojawił się u mnie problem z sieczkarnią ( kawałkiem blachy, której nie mogę zidentyfikować w żaden sposób na podstawie katalogu części, który jest w języku niemieckim). Proszę o pomoc w poznaniu nazwy tej części sieczkarni i podpowiedzi gdzie można jej szukać,dziękuję.
    • Przez PatrykTracz
      Jak tam wasze kapusty i kalafiory nie pomarzlo jak wyglądają ? Po ostatnich pogodach ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj