Skocz do zawartości
Braian10176030

Plug b200

Polecane posty

Czesc wszystkim. Z gory przepraszam ale szukalem i nigdzie nie znalazlem takiej informacji. Chodzi mi o plug b200 5skib i czy nim da sie odorywac od miedzy (wysokiej miedzy) bo nie widzialem takiego w akcji a mam chęć takiego kupic.

gomez181    15
ja miałem go do podorywki kiedyś na 7 korpusów ,powiedzmy ze szło odorac ale bylo to takie sobie,obecie poszedł na zlom,a zrobilem plug na 4 skiby z korpusami b200 i bedzie na sprzedaż

Fujitsu    12
nie odorasz wysokiej miedzy bo kolo podporowe idzie obok bruzdy bardziej polecam biegusa lepiej sie do tego sprawdzi i rownie dobrze orze jak b200

Wiadomość z agroFakt.pl

Ok dzieki za informacje a jeszcze male pytanie jak sie spisuje ten plug na glinach i przechylach? Dobrze obraca skibe i nie jest w stanie na przechyle sie odwrocic z powrotem to co skiba kladzie no i czy go nie sciaga na suchym gliniastym terenie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlody90
      A więc tak jak w temacie, mam problem z ustawieniem pługu. Jak powinna wyglądać prawidłowa regulacja pługu, chodzi i o kąt nachylenia, poziom powinien być złapany na ramie czy na początku w miejscu zagregatowania pługu z ciągnikiem( nie wiem jak o to dokładnie zapytać). Sprawa jest taka, że jedna ze stron wykonuje orkę pięknie wręcz wszystkie 4 skiby kładą równo, ale gry obrócę pług już nie jest tak różowo czasem pierwsze 3 kładą ładnie a 4 nie dorzuca( dziś 4 godziny bawiłem się z ustawianiem i nic nie zdziałałem zawsze nie dorzucało) a czasem jest tak, że 1 i 4 nie dorzucają a środkowe góry robią wręcz na polu... Szukałem w necie, próbowałem znalezionych sposobów ale to na nic. Może ktoś z was powie mi co powinienem zrobi.

PS: Jak na złość nie mam żadnego zdjęcia z pola z pługiem w ziemi ale jutro zrobię i wrzucę jak jest akutalnie ustawiony z obu stron
    • Przez adrianomiotek
      Witam . Mam pytanie takiego typu, W Kabinie Ciągnika mamy 3 Typy ustawienia podnośnika D M P . "D" To jest chyba dociskowa "M" ustawienie reczne przy orce i "P" Pływająca samoczynne podnoszenie podnośnika przy wiekszym obciazeniu ciagnika.. A zmierzam do Tego jak macie ustawione u siebie w ciagnikach.Teraz Przestawiłem na "P" Pływajace tzn .Jak macie u siebie ustawienie ?
    • Przez pawlowomat
      dlaczego traktor sciaga mi na orane? plug ladnieorze jest ustawiony a caly czas ciagniego na orane
    • Przez sebarr
      Jak w temacie- zatrudnię osobę do pracy przy pługu 5 lub 7 skib i ciągnikach JD ponad 200km
      Praca u mnie jest tylko sezonowa i na tę chwilę potrzeba mi osoby od 4maja do ok 30maja.
      Wynagrodzenie 16zł/h+ premia jeśli będę zadowolony z pracy. Praca w woj lubuskim okolice Żar i Szprotawy
      NIE INTERESUJĄ MNIE OSOBY:
      - bez doświadczenia w pracy na zachodnich ciągnikach
      - do dużego przyuczenia ( nie mówię tu o podst. informacjach jak jeździć z daną skrzynią, tylko o wytłumaczeniu na czym polega orka...)
      - osoby nie potrafiące dbać o sprzęt - tacy są "eliminowaniu" jeszcze w pierwszym dniu pracy. To jest priorytet i takie osoby naprawdę nie mają co dzwonić bo szkoda ich i mojego czasu.

tel 603 073 119 Sebastian
      ps. proszę dzwonić lub pisać smsy a nie pisać na PW bo aktualnie rzadko bywam na forum.