kopokop

bizon zagon

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bizon
wojtal24    279
jeżeli to jest ten do traktora to sobie odpuść szkoda kasy nerw czasu lepiej coś zachodniego nie duzego

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

ciemniak    2

Miałem kiedyś Zagona na prawie 10ha.Kosiłem nim 5 lat i miałem już  serdecznie dość.60-tka dawała sobie radę,ale to codzienne czyszczenie  chłodnicy,kurz i tempo pracy mnie wykańczało.To fajny kombajn ale na max 5 ha.Na  20 nie polecam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez artursobczak8
      Witam, 
      Ostatni mam trochę czasu i zacząłem wymieniać wał młocarni bo stary miał bicie od napędu i luz na łożysku na wale,  zakupiłem nowy po założeniu okazało się że jest krzywy między końcówką napędu a łożyskiem, pojechałem oddać a sprzedawca przyjął zwrot i powiedział że teraz takie robią i trzeba wsiąść dużą rurę i po założeniu łożysk prostować co o tym sądzicie, wydaję 300 zł na nowy wał a muszę go prostować coś nie tak, jak to u was wygląda bo teraz chciałby zamówić przez internet i azż się boję że krzywy będzie
    • Przez bizonzo56
      Czy som  potrzebne uprawnienia na kombajn bizon zo 56 .Mam prawojazdy  kategorii t czy można kosić i poruszać się po  drogach publicznych  jeśli nie mamy  kursu lub uprawnienia .
    • Przez bizonzo56
      Jaki  ma rozmiar opony wózek do chederu bizon zo56
    • Przez Slimak1614
      Witam, zakładał ktoś przystawkę do kukurydzy na giganta??? Dużo modyfikacji, przeróbek???
      A w ogóle to jak przystawka będzie do giganta pasować? Szukałem dużo na "internetach" na ten temat ale informacji jest garstka tylko a planuje kosić ququ tym klockiem
    • Przez MFTeam
      Witam mam problem z silnikiem perkins 4 w kombajnie Bizon Sampo 2020. Problem polega na tym że na wysokich obrotach silnika, silnik dymi na niebiesko w ubiegłym roku był robiony generalny remont silnika (tłoki,tuleje,pierścienie,nowa głowica,szlif wału,nowe panewki). Wtryski były sprawdzanie dzisiaj!!Czy może to być wina pompy? bo silnik pali na dotyk i chodzi bardzo równo na małych jak i na wysokich obrotach.
      Bardzo proszę o pomoc!!!!!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.