Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
franek412

Tur

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Tur

Tur

franek412    1

Zastanawiam się nad założeniem w moim turze siłownika pneumatycznego lub hydraulicznego do zamykanie i otwierania zamków od osprzętu. Czy ktoś z was robił coś podobnego to proszę o opisanie i podanie kosztów.

qazi    57

Jaki tur?/

Nie robiłem ale mamy w turze oryginalny siłownik do tych bolców do spinu, jak chcesz jakaś fotkę siłownika to daj maila to Ci jutro wyślę kilka fotek z opisem jak to jest u nas zrobione

Wiadomość z agroFakt.pl

zetor1111    2

@qazi mógłbyś zobaczyć jak jest skok tego siłownika tzn jaka jest długość tej części wysuwanej ??? Tur to chyba metaf-fach z Sokółki tylko pomalowany na inny kolor jak się nie mylę :lol:

qazi    57

tur to Trima, a co do skoku to kiepsko bo nie chce mi się osłony odkręcać, a poza tym może być inny skok bo tu jest mocowanie SMS

franek412    1

Tylko teraz mam problem z kad wziąć silownik max 38 po rozsunieciu? Może być krotszy i musi mieć minimum 10 cm uskoku?

qazi    57

jak siłownik jest bardzo potrzebny to można zamówić taki w jakiejś firmie która produkuje siłowniki, a czy 10 cm skoku wystarczy to nie wiem, ale wystarczy skoku trochę więcej jak 2x długość wysunięcia bolców spinu

franek412    1

jak siłownik jest bardzo potrzebny to można zamówić taki w jakiejś firmie która produkuje siłowniki, a czy 10 cm skoku wystarczy to nie wiem, ale wystarczy skoku trochę więcej jak 2x długość wysunięcia bolców spinu

potrzebne jest 9 cm wiec 10 by było idealnie

Gdyby ten był hydrauliczny to by było idealnie http://allegro.pl/item992698661_mini_silownik_prema.html

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować