Polecane posty

masz gg?? moge Ci napisać gdzie mam ten zawór

albo jakieś zdjęcie zrobic

 

możliwe że pompa Ci siadła ta w środku ale pewny nie jestem. Musiałbyś sprawdzic ciśnienie jakie masz na tej pompie

 

Ja mam dodatkowo zrobioną pompe nad silnikiem która zastępuje tamtą w środku. Jak narazie dobrze to działa a mam juz to tak 10 lat.

Dzień dobry

Jestem użytkownikiem agrofoto i przeglądając pana wypowiedz na temat jd 3130 natknełem sie na post w którym pisze pan że ma nad silnikiem dodatkowa pompe do oleju. Mógłby mi pan napisac od czego jest ta pompa(do jakiej maszyny miała febryczne zastosowanie) , gdzie jest umiejscowiona dokładniej oraz jak sa podłączone przewody wlotu oleju do pompy oraz wylotu oraz czy posiada ona jakis zawór bezpieczenstwa czy coś podobnego . Jakby mógłby pan to chciałbym zobaczyc tego zdjecie (wiem że pewnie trzeba maske zdejmać no ale przy okazji jakby pan zrobił to byłbym wdzieczny) . U mnie jest problem z trzesącym sie podnosnikiem i niedziałającym/ trzesącym turem i kierownica .Z góry dziekuje za odpowiedz

 

A o jakim pan zaworze pisał w tym wątku powyżej

mój adres e-mail to marcinnowo233@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BogdanLW    0

mam pytanie do wszystkich posiadaczy jelenia 3130 gdzie wchodzi linka motogodzin do silnika bo jest jej brak a nie wyobrazam sobie jazdy bez dzialania licznika motogodzin .z gory dziekuje za odpowiedzi a moze ktos przesle zdlecia

 

Połączony

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj