MlodyFarmer

JD 3130 cieknie z ramienia podnosnika (zdjecie)

Polecane posty

MlodyFarmer    0
Napisano (edytowany)

Witam, cieknie mi olej z mocowania listwy podnośnika, jak to uszczelnić ? Podczas uszczelniania tego wycieku trzeba spuszczać olej ze skrzyni czy się obejdzie bez ?? 
DSC_0020.thumb.JPG.c4626f379d13d390cf41d1293d44e3c3.JPG

 

Edytowano przez MlodyFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

http://jdpc.deere.com/jdpc/servlet/com.deere.u90490.partscatalog.view.servlets.HomePageServlet_Alt?search=model&model=110

http://www.sklep-rolniczy.pl/Tulejka-John-Deere-Wymiary-mm-28x47x24-5-L4(4,15751,20488).aspx

tak spuszczaj olej , ja miałem w 2650 podobne tulejki tyle że na wcisk bez zabezpieczeń a u ciebue pokrywkę z tego co widzę trzeba zdjąć . Raz kupiłem oringi same na krótko pomogły bo były tulejki wyrobione , a jak kupiłem z tulejkami to już długo był spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilekb9    1

Miałem podobny problem w moim JD 1640. Wypuściłem olej zmieniłem tulejki i oringi i jest ok już 3 lata śmigam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubek95    1

Miałem to samo w 3140, tydzień temu wymieniłem, u mnie ściągalo się ramię, później odkrecalo się taka podstawę na dwie śruby z tego co pamiętam klucz 24 i w tej podstawce jest oring na wierzchu i kwadratowy uszczelniacz w środku otworu. U mnie nie do kupienia w żadnym sklepie z origami lub rolniczym. Pojechałem do serwisu John Deera, bez problemu dostałem, koszt na obie strony to około 83zl (2x oring okrągły i 2x uszczelniacz kwadratowy) i to jest komplet na lewą i prawa stronę, radziłbym odrazu zrobić dwie strony, bo później znów będziesz musiał spuszczac olej. 

Pozdrawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez tedek2
      Witam. Mam kolejny problem. Wolno dzialajacy podnośnik, tur oraz hydtaulika zewnetrzna. Olej zalany fusha stou 10w30 filtry oba zmienione. Cisnienie na turze 180. Co moze byc przyczyna? 
    • Przez marioc14
      Witam
      Jakiś czas temu zaczął wyciekać mi olej spod zaworu rozdzielczego ( ten pod siedzeniem) więc wymontowalem go I wymieniłem te nieszczęsne uszczelnienie ale po zamontowaniu zauważyłem że podnośnik nie ma siły podnosić cięższych maszyn sprawdziłem ciśnienie na pompie poprzez podpięcie manometry z tylu na kiper daje 15Mp ale po puszczeni dźwigni szybko spada ciśnienie z manometru tak jakby coś gdzieś przypuszczalo co może być przyczyną? Dodam że pionową rurkę z uszczelnieniami wymieniłem jakieś sugestie co może być przyczyną?
       
    • Przez powiatowy87
      Witam , chciałbym dowiedzieć sie opini na temat tych dwóch pras , jakie są ich plusy i minusy , mam oferty na nie w bardzo podobnej cenie
    • Przez Piotr2211
      Witam mam problem w ciągu mtz 82 chodzi o siłownik podnośnika w którym Niedziala powrót(wychodzi a nie wraca) jaka moze byc przyczyna ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj