Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jeśli ktoś interesuje się serią S to mam takiego newsa...

Za ok. 2 tygodnie ma być zaprezentowany nowy model serii S :D

Więcej nie moge pisać :lol: Poczekacie, zobaczycie :D

czy to jest moze związane ze skrzynią bezstopniową?

Opublikowano (edytowane)

Z tego co mi wiadomo to niezbyt udana seria Dlatego zaprzestali produkcje ale ma powstać nowa :)juz wiadomo ze z silnikiem Sisu i Skrzynia ZF

 

A jak Valtra powyżej 200 km To T191 chipowany silni na chyba 210km

 

Dokładnie 14 w Finlandii jest prezentacja nowej Valtry seria S

Edytowane przez swirek
Łączenie postów
Opublikowano

Co do awaryjności kolega ma S240, którą kupił jakoś w 2003r. chyba to tylko miał problem z komputerem... wystarczyło tylko naprawić soft i wszystko gra :P a robi na 1000ha :P

 

No a nowa S'ka jak piszą koledzy niestety póki co nie będzie miała bezstopniówki.

Ale będzie z AdBlue :)

Z tego co wiem to Valtra pracuje nad własną przekładnią bezstopniową [nie kupuje gotowej skrzyni od ZF czy Fendt'a] a to trochę czasu zajmuje :)

Opublikowano
@tomek jest to czynnik dokładniej mocznik, który rozkłada spaliny na azot i wodę . Obecnie AdBlue jest stosowane w pojazdach z normą emisji spalin Euro IV i V

nie widzialem nigdy euro 4 z tym systemem, nie wiem czy nie wkradl sie jakis blad :P

Opublikowano

Nowa Eska już jest jej produkcja zacznie sie od marca 2009 narazie są 2 w finlandi

Nowa S ma inną skrzynie Power shift i tą skrzynie majom tesz wszystkie T w Advance i 2 N

Opublikowano

ską masz te info o nowej skrzyni ja nigdzie ni słyszałem wiedziałem że bedzie pełny power w S ale że w Ti N to nie z drugiej strony ciekawa nowość chociaż jak na T to aktualna szkrzynia jak zopserwowałem przez dwa lata jest idealna te biegi są fajnie postopniowane czy piasek czy glina nigdy mi biegów nie brakło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Mary1991
      Witam ma problem z Valtra T145a wyświetla kod serwisowy. Proszę pomocy co to może być 

    • Przez Prop
      Witam mam dwa problemy z ciągnikiem Valtra model T190.
      Pierwszy problem dotyczy przedniego napędu który nie chce się wyłączyć i ciągle ciągnie.
      A drugi problem dotyczy błędy L419 bo taki mi wyskakuje i w tym samym czasie rozłącza napęd WOM na 1000 obrotach 
      a na 540 chodzi normalnie i nie wiem o co chodzi ciągnik pracuje z mulczerem Fao Far
    • Przez slajders25
      Witam
      Ciągnik to Valtra C ale licznik taki sam jak w serii A, T czy M.
      Chciałbym się dowiedzieć czy mam prawidłowe ustawienia wskazówek. Chodzi mi o to że po przekręceniu kluczyka wskazówka obrotomierza staje na pierwszej kresce i nie wiem czy nie fałszuje to wskazań. To samo z wskazaniem temperatury silnika. Ciągnik stał kilka dni a mimo to po przekręceniu kluczyka wskazówka ruszyła do przodu. Tak ma być czy jest coś nie tak?
      W linku jest filmik jak to wygląda u mnie
      Licznik
      Drugi problem jest z kontrolkami. Mianowicie zdarzyło się tak że oberwał się kabelek od czujnika ciśnienia oleju przy jednym z dwóch filtrów z tyłu i nie zaświeciła się żadna kontrolka ani nie wyskoczył żaden błąd. Zastanawiam się czy nie powinna się zaświecić się ta kontrolka? Myślałem że żarówka kontrolki się spaliła, ale po rozebraniu licznika okazało się że są tam diody smd i raczej nie powinny się zepsuć.


    • Przez robert1226
      Witam wszystkich użytkowników tego modelu , piszcie swoje uwagi  spostrzeżenia o opinie .
    • Przez zielo0ony
      Czy ktoś z Was spotkał się z nietypowymi dźwiękami dochodzącymi z okolic kolumny kierownicy, które pojawiają się w momencie załączania prowadzenia GPS?
        Ciągnik: Valtra T, generacja 5.   Problem występuje przy aktywacji automatycznego prowadzenia.   W załączeniu dodaję materiał wideo przedstawiający opisywane dźwięki. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
      VID_20.mp4
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v