Polecane posty

StasiekS    73

Czy opłaca się kupić MF 3085 z turem MAILLEUX MX 6000 za 50 tys. złotych? Traktor jest z 1993 roku a kupiony w 1994.Ma 6tys. Mth przebiegu. Nie był użytkowany w polu. Jego stan jest bardzo dobry. Zero rdzy, wycieków, nic nie pogięte. Wszystko działa poprawnie. Razem z turem jest łyżka. Komplet dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

wycieków teraz nie będzie pojawią się jak wyjedziesz w pole lub nie, ja za swojego 4 lata temu dałem tyle samo tylko że tur z porządnym krokodylem myślę że cena możliwa :]


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena przyzwoita czy masz gwarancje że ma oryginalny przebieg, gdzie pracował i przy czym?. Jak jest zadbany to myślę że warto przecieki i awarię mogą wyjść ale w racy gdy ciągnik konkretnie się rozgrzeje.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ciągnik nie jest od handlarza sprzętu rolniczego. Sprzedający przyjął go w rozliczeniu. Pracował w Holandii w gospodarstwie gdzie uprawiano warzywa, głównie cebule. Robił za widlaka(ładował palety itp.). Sprawdzałem go to wszystko chodzi, silnik chodzi i pali idealnie, wycieków nie wiedziałem. Może taniej wyjdzie kupić traktor i tura oddzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

Oponki w jakim stanie ? Jaka skrzynia ? Z tymi wyciekami co wychodzą podczas pracy to właśnie jest ryzyko przy kupowaniu używanego sprzętu że mogą się pojawić. Najlepiej jak kupujący dają możliwość wypróbowania w polu. Jak od nowości robił z turem to też nie jest za bardzo zdrowe dla ciągnika. Ogólnie ciągniki od nowości z turem to są to zużyte ciągniki. Obejrzyj dokładnie przedni most i po sprawdzaj luzy na krzyżakach i przegubach kulowych. Jak będzie wszystko git to bierz, bo cena 50 tyś to nie zbyt dużo za dobry egzemplarz na dodatek z turem. Jak byś chciał kupić ciągnik oddzielnie i tur-a oddzielnie to byś lepiej nie wyszedł. MX 6000 chodzi najbidniej po 12 tyś. A za nie starego i dobrego MF-a trzeba dać 42-44 tyś. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

tak jak kolega wyżej napisał oddzielnie nie warto, a i właśnie skoro to od rolnika to może da się go sprawdzić zwróć uwagę na biegi


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe96    11

Witam dziś pracowałem mf 3080 i jechałem i nagle ciągnik nie jedzie to znaczy jak wbity jest biek a nie ciągnie ciągnika co moze być kamienie od widełek sie rozpadły i wybiło bieg czy obcięło tarczę sprzęgłowa ?
Wbijam bieg bez sprzęgła i nie zgrzyta a jak jest na samym zakresie bez biega to jest ze pracuje co mogło się stać pozdrawiam
Witam dziś pracowałem mf 3080 i jechałem i nagle ciągnik nie jedzie to znaczy jak wbity jest biek a nie ciągnie ciągnika co moze być kamienie od widełek sie rozpadły i wybiło bieg czy obcięło tarczę sprzęgłowa ?
Wbijam bieg bez sprzęgła i nie zgrzyta a jak jest na samym zakresie bez biega to jest ze pracuje co mogło się stać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj