Skocz do zawartości
arektom

new holland td5050

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
TD5050
arektom    0

Witam wszystkich!!

Tak jak pisalem kilka dni temu mialem dylemat jaki traktor prohima czy nh. Ale decyzja juz zapadla bedzie to NH TD5050. dealer wyliczyl mi go w pelnej opcji tylko bez siedzenia grammera za 145tys brutto. jeszcze nie bylo zadnej negocjacji cenowej. co o tym myslicie? A i jeszcze jedno ile procent moze dac rabatu??????

poosa21    53

Co masz na mysli pełna opcja? Jak bys mógł to napisz dokładniej bo w piątek też jadę oglądać taki traktor i żebym miał porównaie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Zbyniu221    0

Witam wszystkich!!

Tak jak pisalem kilka dni temu mialem dylemat jaki traktor prohima czy nh. Ale decyzja juz zapadla bedzie to NH TD5050. dealer wyliczyl mi go w pelnej opcji tylko bez siedzenia grammera za 145tys brutto. jeszcze nie bylo zadnej negocjacji cenowej. co o tym myslicie? A i jeszcze jedno ile procent moze dac rabatu??????

Czy nie lepiej troche dolożyć i wziąśc NH z serii t5000 w podstawowej skrzyni?

duzej roznicy nie ma doslownie kilka tys zl

Cihu    123

a ja bym wziął sobie jakąś proksime plus czy power, wychodzi ta sama cena a wyposarzenie lepsze. Mam TD5050 ale tak na prawde wiekszym szacunkiem darze zetory.

Zbyniu221    0

Witam wszystkich!!

za 145 tys to dostal bys 8o km john deera, ten traktor ma byc na PROW?

arektom    0

Zbyniu 221 roznica jest i to znaczna ze tak powiem bo T5000 wyszedl by z pelnym wyposazeniem ok 170tys brutto

Cihu z tym wyposazeniem to troche przesadziles nie porownuj wyposazenia new hollanda do zetora! zeor zeby mial w wyposazeniu to co ma new holland to by wyszedl jakies 157tys. wiem bo porownywalem a po drugie to w NH jest 95KM a w zetorze jest 82KM :)

Zbyniu221    0

nikt Ci nie karze brać z pełnym wyposażeniem jak wiadomo za wszystko się placi np lepsza skrzynia biegów z elektrohydraulicznym rewersem + 12 000 zł. Za t5000 dopłacisz z 8 tys i masz duzo lepszy traktor, w t5000 masz min wieksza i bardziej komfortowa kabinę o niebo lepsza niz w TD5000

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez danex
      Witam

Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD

pozdrawiam
    • Przez robertbara
      Piszcie ceny nowych rozrzutników do obornika. :blink:

Mam 2-osiowy rozrzutnik 4 tonowy i chcę kupić nowy identyczny, tylko z podwójnymi burtami do zielonki (potrójne sam dorobię), np. Brzegu RT-6.
      I tak obornik prosto z obory idzie najpierw na kupę w pole, a dopiero tam jest po przelasowaniu wywożony. Dlatego decyzja o małym rozrzutniku.
      Niestety na forum nie znalazłem postów poświęconym temu tematowi.

Pozdrawiam!
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)