Zaloguj się, aby obserwować  
slawek3220

wysłodki-pilne

Polecane posty

slawek3220    617

zakupiłem wysłodki z buraczka czerwonego i mam dylemat ,kierowca co mi je przywiózł mówi żeby ich nie przykrywać tylko udeptać i zrobi się taka skorupka ok 5cm i będzie dobrze ,natomiast od innej osoby usłyszałem żeby przykryć folią jak dobrze odparuje, co z nimi zrobić podpowiedzcie z góry dziękuję za odpowiedzi;

" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Piotruniu25    2141

Ja nigdy nie przykrywam ale sole żeby lepiej się ukuisiły.

Kiedy ci przywiózł wysłodki.

Gago    0

Ja to wręcz przeciwnie zawsze przykrywam poczekam z półtora tygfodnia jak mi przywiozą troche sobie tam poparujo poleżo i je przykrywam wiadomo zrobi sie taka mała warstwa u góry zepsutych ale nie tak dużo jakieś 4 cm -5 cm i nigdy nie sole.

Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Wiadomość z agroFakt.pl

slawek3220    617

przywieźli wczoraj rano ,podgarnołem i udeptałem je i tak leżą na dworzu

" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Vhalior2    59

wez je przykryj a napewno nie pozalujesz. A do kiedy masz zamiar nimi spasac bo jak z miesiac to nawet bys nie musial przykrywac bo jest chlodno ale jak do maja lub czerwca to lepiej przykryj bo jak przyjda upaly to ci fioletowe zrobia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez Zyla127
      Witam niech ktoś wytłumaczy jak wygląda procedura zrobienia badań fitosanitarnych na ziemniaka gdzie trzeba się udać ile to trwa i czy jest dużo papierologi? 
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"

Pozdrawiam mszk8
    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Mam do was pytanie, ponieważ macie już może doświadczenie. Czy URSUS C 330 poradzi sobie spokojnie z sadzarką dwurzędową BOMET czy będzie miał problem?🙂
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj