Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lulak

Warmianka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lulak    4

Witam. mam starą wysłużoną warmiankę. na złom szkoda oddać za parę groszy,więc planuję coś z niej zrobić,na coś przerobić. mam już pewien plan, jednak jestem ciekaw Waszych ciekawych propozycji.

wpisujcie co można z niej wykombinować ;)

wolowik    22

Możesz przerobić na czyszczalnię jeśli masz wszystkie sita. Koła oczywiście mozesz wykorzystać na co chcesz(mała dwukółka lub coś podobnego. Więcej pomysłów nie mam. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

mtz8223    0

hmm ja planowałem zrobić ze swoje przyczepę ale te osie nie są masywne i tylnie koła szerzej idą ..;) tak ze na przyczepę nie polecam ale jak ktoś koniecznie chce zrobić to czemu nie .. z bębna można zrobić fajny wał strunowy do grubera "}

u nas jeden w okolicy ma zrobiona czyszczalnie do zboża a z drugiej zostawił podwozie i wozi wodę krowom na pastwisko

antonio86    38

po pierwsze to nie dawaj na złom,ja ze swojej zrobiłem przyczepe, odciołem góre zwęziłem tylną oś ,kumpel mi przetoczył piasty na łózyska,chetnie bym kupił taka warmianke za pare groszy

matis251    0

Ja jak większość ludzi z mojej i okolicznych wsi posprzedawaliśmy te warmianki na złom, ceny oscylowały od 750-800 zł w dół. Ja swoją puściłem za 750zł. Oponki w tym sprzęcie wydawały się nadzwyczaj mięsne więc ojciec postanowił założyć je do ciapka. Pomysł okazał się niewypałem ponieważ te laczki to tzw. "kartoflaki" więc nie dość że się szybko ździerały to zaczęły pękać więc powędrowały na swoje honorowe miejsce do warmianki. Teraz z tego co się orientuje za taką kasę się nie puści bo złom teraz za dobrze nie stoi, sprzedałem swoją jakieś 2 lata temu. Chłopaki wpadli z palnikiem gazowym i szybko się z nią rozprawili, nawet podstawiłem im wóz to mi te drewno poskładali. A i sita mi się przydały bo poszły do klatek na króliki.

matek16    0

Ja z mojej zrobiłem przyczepe jak chcecie zobaczyć jak wygląda wejdźcie na ten link na youtube

lulak    4

Chcąc skrócić tylną oś na szerokość przedniej, trzeba ją wyciąć pośrodku czy bliżej kół ?

antonio86    38

Ja jak większość ludzi z mojej i okolicznych wsi posprzedawaliśmy te warmianki na złom, ceny oscylowały od 750-800 zł w dół. Ja swoją puściłem za 750zł. Oponki w tym sprzęcie wydawały się nadzwyczaj mięsne więc ojciec postanowił założyć je do ciapka. Pomysł okazał się niewypałem ponieważ te laczki to tzw. "kartoflaki" więc nie dość że się szybko ździerały to zaczęły pękać więc powędrowały na swoje honorowe miejsce do warmianki. Teraz z tego co się orientuje za taką kasę się nie puści bo złom teraz za dobrze nie stoi, sprzedałem swoją jakieś 2 lata temu. Chłopaki wpadli z palnikiem gazowym i szybko się z nią rozprawili, nawet podstawiłem im wóz to mi te drewno poskładali. A i sita mi się przydały bo poszły do klatek na króliki.

Dziwne miałeś te opony moje od warmianki(1962r) już 5 lat przy c-360 i nie ma śladów zużycia, ani żadnych pęknięć- może dlatego że warmianka całe życie w stodole była?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Łukaszda
      Panowie kupiłem nowo pompe hydrauliczno i nadal wysadza uszczelniacz na wałku

• Przez keeway
      witam mam zamiar kupić łuparke swidrowa pod cignik i niewiem czy bedzie pasowac walek od rotacyjnej napewno ktos robił link od łuparki podaje w linku    http://allegro.pl/zestaw-wom-swider-80-z-wymienna-koncowka-rebaki24-i6579957576.html#thumb/1

• Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez pawelgruta
      Witam !

Jakie szerokie opony  do przodu C 330 4x4 ?

Mam na sprzedaz most i przekladnie do C 330 M . Most razem z  silownikem skretu.  Dorabiam napedy 4x4 do C 330 . Ładowacze czolowe z rama wzmacniajaca ciagnik udzwig 1 t. .Wykonuje modyfikacje hydrauliki.

• Przez Schadow
      Witam. Chciałbym się zapytać czy ktoś próbował przerobić rozrzutnik do obornika na rozsiewacz do wapna jeśli tak to co trzeba kupić i czy w ogóle się to opłaca?