Zaloguj się, aby obserwować  
krolik13

Ursus C-330 - budowa piasty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krolik13    1

witam. mam pytanie do Was. ma może ktoś katalog części od C-330 albo C-360 ...interesuje mnie budowa piasty koła przedniego ...chodzi mi o to jakie tam idą łożyska,potrzebne mi ich symbole oraz jakie mają wymiary.jest to piasta od koła 16 cali czyli normalna...byłbym bardzo wdzięczny jak by ktoś opublikował zeskanowaną strone z katalogu z budową piasty. z góry dziękuje za każdą informacje...

Roki212    1061

Masz tu skany dla starszych i nowszych wersji C-330

starsze wersje

beztytuu2sf.jpg

nowsze wersje

beztytuutt.jpg

krolik13    1

Wielkie dzieki " Roki212 "..chodzi mi o tą starszą wersje..tylko nie wiem czasem czy nie ma jakiejś pomyłki...nr . 5 to łożysko stożkowe i wszystko by sie zgadzało..ale nr . 15 pisze łożysko statkowe, czy nie powinno bys stożkowe?? czy moze poprostu jakiś błąd...??

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Dixo84782
      witam chciałbym założyć przedni napęd do ursusa c355 myslę na napędem od stara 660 opony tył 420/85 r28
      a na przod mysle nad 335/80 r20 i nie wiem jak obliczyc przełożenie napedu zeby nic nie uszkodzic 
    • Przez kielbasa
      witam was, mam takie pytanko, może ktoś to robił, a mianowicie mam C328 @ C330. problem tkwi w wymianie przedniej ośki. najbardziej pasowałoby mi kupić tą od m'ki albo od c330 okrągłą. jak jest z mocowaniem tych nowszych osi? podejdzie pod to stare od c328 czy trzeba będzie coś wymieniać(jak tak to konkretnie co?) z góry dzięki za odpowiedź. btw. nie znalazłem pasujących tematów pod moje zapytanie, tak więc o ile takie istnieją to prosiłbym o link.
    • Przez Michał14
      Witam mam pytanie jaki olej wlać i gdzie wlać do przednich zwolnić i przedniego mostu w zwolnicach jest śruba na klucz 22 i czy przez ta śrubę wlać olej?.Druga śruba jest na górze przedniego mostu i przez nią leje się olej do przedniego mostu czy ja czy mógłby ktoś mi to wytłumaczyć gdzie wlać olej i jaki?.
    • Przez emil355
      Witam ponownie agro-forumowiczów . Jak sądzicie opłaca się założyć do C 330 opony szersze na przód ??? Czy lepiej oryginalne 6.00-16 ???
      Myślę że jak założył bym te szersze 7.50-16 to tak by może już przód mniej tonął w podmokłym terenie , do ładowacza czołowego też lepiej by pasowały bo oryginalne mogą nie wytrzymywać i mogą pękać <_< :unsure: .
      Co o tym sądzicie :rolleyes: , z doświadczenia itp
      Dziękuje już za wszelkie porady odp na mój nowy temat ...
    • Przez lukaszeekk24
      Witam mam pytanie. Posiadam opony tył 520 70 r38 założyłem na przód opony 14.9 r24 ale przy skręcie w lewo opona chaczy o wał napędowy. Pytanie jakie inne opony mogę założyć na przód żeby się zgrywaly? Traktor zetor 10540. Proszę o odpowiedź. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj