KubaBarnim

Opony 520x70

Polecane posty

KubaBarnim    0

Witam,

Jest zainteresowany kupnem opony 520x70 poniewaz moja stara opona Continental popękała i w każdej chwili moze wyjsc dentka. Prosiłbym o cennik i oferty sprzedazy o rozmiarze 520x70. Z gory dzieki:D:D

yacenty    2292

Ja kupiłem Taurusa 520/70r38 za 2800PLN jednak nie wiem czy dostaniesz jeszcze w tej cenie bo handlowiec mowił ze to ostatnie 2 sztuki z 2009roku, cena na 2010 ma byc 3600

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Wiadomość z agroFakt.pl

yacenty    2292

właśnie przywiezli mi opony, na szczescie udało się ze cena ubiegłoroczna :D 2810zł brutto

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Witam, planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję. 

Kontynuacja tematu: 
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/279469-ceny-nowych-ciagnikow-2020/
    • Przez adam18127
      Panowie, panie chciałbym się doradzić jaki kupić Tester do PH gleby może ktoś podpowie jaki model,itp, pozdrawiam
    • Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez danex
      Witam

Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD

pozdrawiam
    • Przez Pawel_Chylinski
      Orientuje się ktoś jaka cena amazone UG 2200 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj