wisniak222

Przedni napęd do 7211

Polecane posty

wisniak222    1

Założyłem nowy temat bo takiego jeszcze nie było ;[

Otóż do mojego zetora 7211 chce założyć napęd i nie wiem jaka oś będzie dobra bo znalazłem jakąs carraro i czy ona zda egzamin ?????????

Z góry dzięki ;[

jakub16    121

Kolega @pavotal montował napęd w sowim 7211 zapytaj go ;[ Oś Carraro była montowana już w nowszych zetorach 3340 4340 5340 6340 i 7340 ;[

Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Wiadomość z agroFakt.pl

wisniak222    1

no właśnie była montowana w nowszch i nie wiem czy bedzie pasować do mojego. A są różne typy tych osi?????? Bo tą co ja znal;azłem to jest od jakiegoś większego zetora.....

pavlotal    4

skoro juz o mnie wspomnieliscie to wtrace swoje 3 grosze ;[. przy tej cenie napedu to akurat sie nie oplaca ale jesli znajdzie sie naped za jakies 5-6tys to mozna jeszcze pomysliec o przerobce. a jak juz takowy znajdziecie to naprawde polecam robota w polu calkowicie inna nie trzeba miec właczonego nepedu a ciagnik slucha i jedzie tam gdzie my chcemy nie sciaga go. w orce sie bardzo przydaje my zaraz do swojego dokupilismy 4 skibowy pług i robota idzie o wiele szybciej. Co do napedu carraro to moze niech sie wypowiedza bardziej doswiadczeni uzytkownicy czy mozna go zamontowac w seri 52xx-77xx choc wydaje mi sie ze roznic nie ma. w serii zetorow 5245-7745 były montowane 2 typy osi pednych. w modelu 5245 była tylko lekka os napedowa taka jak tak( http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=104457 )czyli felgi ma całe wypelnione najłatwije rozpoznac, w modelu 6245 ciezka i lekka a w modelach 7245-7745 tylko ciezka taka jak ta ( http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=189605 ). i taka mozesz załozyc. kolego @Wisniak222 jesli znalazles os od zetora typu 8045-16045 i pochodnych to ona nie pasuje. mysle ze wszytsko wytłumaczyłem. pozdrawiam ;[

23.02.2008--->23.02.2010 -2 lata na AF

Zetor 7245 i Ursus c330 razem na 6ha ziemi ornej i 4 ha łąk

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karolj4
      Witam, zakupiłem niedawno zetora 7211 z firmy w której był używany do ściągania drzewa. Aktualnie go remontuje i usiłuje odbudować układ pneumatyczny, powietrzny. Potrzebne mi są najlepiej zdjęcia wszystkich elementów układu bym mógł SB zobaczyć co do czego i co muszę zakupić, gdzie założyć. Dziękuję bardzo i pozdrawiam Karol. 
    • Przez matik5
      Czy orientuje się ktoś czy jest możliwe dołożenie biegów pełzających do Zetora forterry 135 tak aby najniższa prędkość wąchała się w granicach 0,2-0,4km/h ?
    • Przez zetor6211
      Witam,
      Chciałbym się poradzić. aktualnie ursusem c330 bez kabiny wykonuje opryski  i  tego typu prace na swoim gospodarstwie. Ale mam też zetora 6211 i chciałbym się zapytać czy jeżeli przełożę opony z c330 albo dokupię takie chodzi o szerokość 12.4 zda egzamin? ktoś przekładał koła ?
      a drugie pytanie, ten zetor będzie też ciągał przyczepę z warzywami i jeśli z 14.9 zamienie szerokość 12.4 będzie znacznie miał ciężej z pełną przyczepą 6 ton buraczka ćwikłowego z pola ?
    • Przez Piotrek1682
      Witam, zastanawiam się nad kupnem zetora serii wymienionej w tytule, ciągnik z przeznaczeniem do pracy w sadzie, i tu jest moje pytanie czy już ktoś zwężał taki ciągnik? Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez damian00980
      Witam. Remontuje zetora 7245 i chciałbym sie zapytać czy są jakieś zamienniki starych masek. 
      Myślałem o takiej jak w załączniku ale zastanawiam się czy ona będzie pasować  jako zamiennik do starej maski? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj