Zaloguj się, aby obserwować  
slawek73

CLAAS 86

Polecane posty

slawek73    1

Witam ma claasa dominatora 86 teraz niedawno go kupiłem i chciałbym co nieco się o nim dowiedzieć...Heder ma 3,90 silnik Perkins 120km...Jaką to ma wydajność???

Zetor Team

Posiadacze Zetorów zapisujcie się do naszego klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

dexterek    83

kupiles i teraz o niego pytasz? a czemu nie odwrotnie??;[ wydajnosc mniej wiecej 1,5 wydajnosci bizonka. kolega ma takiego. jest bardzo zadowolony. przedtem mial rekorda i uwaza ze nazwa pochodzi z tego ze bije rekordy w psuciu sie.

slawek73    1

pytałem wcześniej się kogo innego ale mało się dowiedziałem...szybko kupiłem więc nie było wcześniej czasu żeby napisać...

Edytowano przez slawek73

Zetor Team

Posiadacze Zetorów zapisujcie się do naszego klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Wiadomość z agroFakt.pl

radolcza    0

ja mam claasa dominatora 96 też z hederem 3.9m tylko że z silnikiem Mercedesa 180km. Niezawodna maszyna. A wydajność? Np. przy plonie pszenicy 6 ton/hektar to mieszcze się w 45-50minutach. Prędkość koszenia dostosowujesz sobie według czujników strat ziarna- jeżeli za dużo gubi ziarna to zwalniasz. Zbiornik ma 3800L, a jeżeli masz jeszcze napęd hydro to dopiero robota idzie.

A ten silnik Perkinsa 120km 6cyl miałem kiedyś w Mercatorze i Matadorze. Chodził jak zegarek;]

slawek73    1

A w Perkinsie jaki olej lałeś do silnika a jaki do hydrauliki

Zetor Team

ralfMTX140    3

Nie cytuj poprzedniego postu bo dostaniesz % ;[

New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

radolcza    0

do silnika polski 20W/50 jest to olej gęsty do silników troche zużytych (nazwę niepamiętam);] a do hydrauliki zwykły olej hydrauliczny typu Hydrol. I nie było żadnych problemów. pzdr

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez stasek2
      silnik w moim clasie (perkins 6 cylindrowy-mercator 60) na pełnych obrotach cały czas dymi na czarno tak jakby szczelał tym dymem tak pyrkał na czarno, od połowy obrotów do pełnych. Na wolnych niema wcale dymu, nie bierze oleju , pali na dotyk. Kupiłem go 8 lat temu z niemiec i tak było od początku. 3 lata temu robiłem silnik nowe cylindry tłoki pierścienie, głowica podcierane zawory(szczelne nie wypalone), pompę i wtryski robiłem już u trzech fachofców i każdy mówi że jest ok.

pomóżcie co to za przyczyna
    • Przez Kamil1998
      Witam. Mamy problem z przekładnią jezdną w tym kombajnie. Podczas jazdy urywa śruby,którą przykręca się "słoneczko". Znajduje się ono przy prawym kole przednim. Czy ktoś zna przyczynę? Z góry dzięki za pomoc
    • Przez sznajdik
      Gdzie szukać przyczyny tego że pękają kosy tóż za tą nakładką z kulką dziś pękły dwie fakt że były spawane ale nie zmienia to faktu że pękły przed spawaniem o co tu chodzi?
    • Przez fza
      Kierownicę wiatru należy ustawić na 5cm od dołu (wg informacji z forum) - ale jak to się ma, patrząc zewnątrz.  Jeżeli możecie zrobić zdjęcie, to bardzo proszę - chodzi o położenie tej blachy względem  jakiś elementów zewnętrznych.
    • Przez Andrzejcypis
      Do koszenia rzepaku klepisko było opuszczone , a teraz nie można go podnieść. Na wylocie jest szpara że palec się mieści i wyżej nie chce podejść. Wszystko. Wygląda na czyste , a coś blokuje
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj