gsmphone

Isobus - prośba o pomoc

Polecane posty

gsmphone    0

Jestem studentem ostatniego roku na wydziale Agroinżynierii na Uniwersytecie Rolniczym. Piszę pracę inżynierską na temat diagnostyki komputerowej ciągników rolniczych poprzez Isobus. Czy ma ktoś może jakieś informację na ten temat? Ogólnie każda informacja o Isobus może być dla mnie przydatna.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

karolx21    22

Zwroc sie najlepiej do dealera, ktory oferuje traktory z Isobus, powinien ci udzielic najwiecej informacji na ten temat. Kiedys pomagalem w podobny sposob kolezance, szukalem informacji w Grene, bardzo chetnie i duzo jej pomogli.

gsmphone    0

Dzięki za odpowiedź.

Jeżeli chodzi i google to już sprawdzałem ale nie ma na tyle info ile potrzebuję.

miodu1616    0

Sorki że może nie dotyczy tematu :)

gsmphone napisałeś że jesteś studentem ostatniego roku na wydziale Agroinżynierii na Uniwersytecie Rolniczym mógłbyś mi napisać coś więcej o tej uczelni. Chodzi mi mianowicie o informacje: gdzie się ona znajduje, czy na niej się uczy o nowoczesnych technologiach stosowanych w maszynach rolniczych i na jakie przedmioty musiał bym położyć większy nacisk i z czego najlepiej by było zdać maturę aby bez problemu tam się dostać. Jestem co prawda dopiero w pierwszej klasie technikum elektronicznego ale interesują mnie nowe technologie stosowane w maszynach rolniczych i chciałbym się kształcić w ty kierunku.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafkap
      Dzień Dobry,
      Mam problem z jazdą ciągnikiem FORD 8870. Po odpaleniu na zimno chwilkę jedzie a potem dostaje świra.
      Jak chcę ruszyć do przodu to rusza jakby do tyłu a potem do przodu i vice versa. Zadusza też silnik.
      Brak kodów błędów które by coś sugerowały. Sprawdziłem cewki w rozdzielaczu od biegów, wszystkie rezystancja 1.8.
      Dwie cewki po przeciwległych stronach się grzeją. Jak odłączę jedną ciągnik jedzie tylko do przodu płynie do 9 biegu. A jak odłączę drugą , jedzie płynie
      do tyłu. Jak są obie podłączone nie idzie jechać, biegi jakby świrowały i zadusza ciągnik. Myślę może , że to zwarcie. Nie wygląda na to aby zawory blokowało w cewkach.
      Przepięcia na alternatorze nie stwierdziłem, masa wygląda też , że jest. 
      Może ktoś miał podobnie. Proszę o pomoc. Walczę już tydzień z tym problemem.
    • Przez pala92
      Odnawiam powloke lakiernicza w przyczepie i kupilem farbe kramp na bazie zywicy syntetycznej.czy moge do niej zastosowac rozcienczalnik uniwersalny czy trzeba jakis specjalny?
    • Przez ZetorPower
      witam mam zamiar kupic sobie wilgotnościomierz do zboza do około 1500zł - 2000zł jeżeli beda to nawet tansze. ale nic niewiem na ich temat. jezeli macie takie sprzety i orientujecie sie który jest dobry to doradźcie mi ..dzieki pozdro na allegro znalazłem 2

http://www.allegro.pl/item227843719_dramin...oza_ziarna.html
      http://www.allegro.pl/item227843714_dramin...oza_ziarna.html

i niewiem czy one dobre czy niee. może macie jakies inne propozycje?
    • Przez _PATRYK
      Witam! Mam problem z temperaturą w cimuka CT180. Ustawiłem 37.5°C ale ciągle grzeje wyżej niż ustawiona temperatura i nie przestaje. Sprzedawca nie odbiera i nie ma z nim wszelakiego kontaktu. Jeśli ktoś ma taki problem za sobą, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Z góry dzięki.
    • Przez vagers
      Czy to może być bład od zasilania sterownika?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj