Skocz do zawartości
tvt

T7050 Auto Command

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Auto
tvt    0

Interesujace sa wiadomiosci i opinie na temat tego ciagnika

Dziedzio92    41

Ciągniki z tego typu skrzynia bezstopniowa sa dobre operujesz prędkością mniej więcej jak w kombajnie z napędem hydro .Wspomnę coś o silniku jest to silnik o poj. 6700 ok. o mocy zależnej od modelu t7000 i t6000 z dodatkowa mocą zwana Power Boost dzięki tej mocy dodatkowej ciągnik porusza się na zróżnicowanym terenie z jednakowa prędkością z tego co wiem to silnik w czasie wykonywanej pracy chodzi na średnich obrotach a nie jak w poczciwych ursusach na max .w kabinie w standardzie jest fotel z podłokietnikiem side-winder II który ułatwia prace operatorowi ktory na ekranie dotykowym może zabaczyc spalanie ciągnika przeciążenie silnika oraz ustawić opcje pracy jaka robi ciągnik np. orka ,sie, gruberowanie ....

robertbara    57

Może mi ktoś wytłumaczyć jak jeździ się T7070 AC bo ciągniki pokazowe stoją u mnie od wczoraj i tylko nie docierałem tego bo nie mogę go odpalić, T 6090 normalnie zburzył a tamtego nie mogę w ogóle kluczyk przekręcić.

Edit juz wiem rewers w pozycji postojowej, wczoraj do 24 wieś nie spała bo testowałem Auto Command, muszę przyznać że rewelacja :)

Edytowano przez robertbara

Wiadomość z agroFakt.pl

janusz11    0

witam jeśli mogę dołączyć jestem zainteresowany zakupem nh t7030 ato command interesują mnie opinie o tym ciągniku i jesli ktoś wie to aktualne ceny

OscarP    1

NH AC 7030 - 425 tyś.brutto u dealera z Ujazdu.W Rolserwisie w Płocku jeszcze się nie dowiadywałem.Mimo to mam nadzieję,że za te pieniądze traktor mnie nie zawiedzie.

mikson    1

Własnie przyprowadzilem NH 7030 AC jak narazie na pierwszych tetsach jest ok trzeba sie przyzwyczaic do tej skrzyni. Wiecej powiem jak wyjedziemy w pole ale narazie w transporcie z 18T wanną mało pali i jest oszczedniejszy od modelu 6030 RC mocy 145km tyle co narazie moge napisac.

OscarP    1

Mikson szczęściarzu wrzuć jakieś foty zwłaszcza komory silnika i tylnych słupków w kabinie.Przyzwyczaić hehe-tak to tylko w manualach ,w automacie to powinna być intuicyjna obsługa.No ,że oszczędny to i ja słyszałem ,że jest.Puszcza dymek?Czekam na dalsze opinie i spostrzeżenia.Bezawaryjności życzę.

mikson    1

NH 7030 AC z wanną budowlaną Wielton 18T

NH 6030 RC z przyczepa rolnicza Metal-Tech 14T

JAK SIE PODOBA?

post-1564-0-58217900-1299700910_thumb.jpg

post-1564-0-57464700-1299701338_thumb.jpg

post-1564-0-40304900-1299701424_thumb.jpg

Edytowano przez mikson

Chłopaki a moze ma ktoś doświadczenie z T7070AutoCommand? Złożyłem wniosek na niego, a chciałem dowiedzieć się jak wygląda praca w polu, jakie spalanie itp.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez radek151
      Witam. Jestem świeżym posiadaczem New Hollanda T7 i mam pytanie- od czego odpowiedzialny jest suwak przy regulacji głębokości na którym jest skala od 0-10 i kiedy go przestawię, na ekranie pokazuje się coś takiego jak "siła uciągu". Prosiłbym o "łopatologiczne" wyjaśnienie i podanie konkretnych przykładów do czego się używa takiego ustawienia :) Z góry dziękuje 
    • Przez Janek313
      witam wie ktoś jak się kalibruje podnośnik w new hollandzie t7.200. Proszę o szybką odpowiedź 
      ps. z góry dzięki 
    • Przez Piotr6991z
      Witam.
      Mam pytanie czy wie ktoś może jak wybrać stopień twardości osi? W instrukcji jest napisane, że są 3 tryby: twardy, normalny, miękki. Aby zmienić ten tryb należy przytrzymać przełącznik blokady osi ponad 2s i na tym ekranie (przy liczniku) ma się coś wyświetlić, ale próbowałem i nic się nie wyświetla. Podłokietnik classic ten zwykły.
    • Przez rosolinnio
      Witam mam pytanie czy wie ktoś może jak zrobić kalibracje przekładni napędowej Power Command ?? czy trzeba do tego serwis wezwać zęby ja wykonali???? a i Szczęśliwego Nowego Roku:):rolleyes:
    • Przez ZbignevDzierkacz
      Witam jestem wlascicielem new hollandu t7 185 kupiony w tym roku skrzynia biegow range comand eco 19×6 z duzym podlokotnikiem i monitorem, od samego poczotku przekladni pracowali jak nalezysie , szybko przelaczali soe po 35h pracy ,zaczolsie problem w przelaczanie z 12na13 i z 13na12 3 sekundowa przerwa i z 6 szybkosci przezuca na 8 odrazu 7 omija i jezeli chcem z 7 przeloczycie na 6 prz3lacza odrazu na 5 omija 6 chcialbym informacji moze ktos mial doczynienia z czyms podobnym 8 udzeli informacji