Marciano

modem sony ericsson MD400g

Polecane posty

Marciano    6

poszukuje tego urządzenia, bardzo fajna sprawa modem internetowy z wbudowanym modułem gps, może ktoś z was posiada? chciałem to kupić i nie mogę tego n9igdzie dostać.

Marciano    6

tak, google wie wszystko, co więcej jak nie ma czegoś w google to nie ma tego ogóle, wszędzie jest napisane, że modem miał być w sprzedaży w czwartym kwartale 2008, teraz mamy 2010 i nic, allegro, eBay, nigdzie tego nie ma, a na stronie sony ericssona można pobrać instrukcje obsługi itp. W sprzedaży jest dostępny model MD400 jednak mnie interesuje MD400g z modułem GPS, myślałem że tu dowiem się czegoś konkretnego...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez nawigps
      Dzień dobry.

Oferuję usługi naprawy i regeneracji przewodów (np. urwane wtyczki) do rolniczych nawigacji GPS. Jeśli Twój przewód uszkodził się podczas pracy a nowy kosztuje majątek, zgłoś się do nas. Większość takich przewodów da się naprawić aby działały jeszcze wiele lat.

Jak Państwo wiedzą przewody takie stosowane są np. w traktorach wykonujących siew lub opryski. Prawidłowe działanie takiego przewodu pozwala na ograniczenie kosztów paliwa, środków ochrony roślin oraz materiału siewnego.

Tel.: 783 369 351
      WWW: www.nawigps.pl

Serdecznie zapraszamy.
    • Przez kristofus
      Są może w Polsce użytkownicy/majsterkowicze korzystający z systemu CEREA autorstwa pewnego Hiszpana: https://www.cereagps.com ?
      W skrócie: z komponentów i oprogramowania kosztujących ok. 1000€ plus trochę własnej inwencji (mocno przydatna drukarka 3D) można zbudować system prowadzenia równoległego z centymetrową dokładnością RTK. Nie tylko wizualnego (tu koszty istotnie mniejsze, odpadają elementy wykonawcze) ale także "za kierownicę". I to działa, jest sporo filmów, polecam wrzucić hasło w YT, moje doświadczenia też już są bardzo pozytywne. Jak się jeszcze dorzuci trochę dodatkowej elektroniki (Arduino ) można system rozbudować do naprawdę ciekawych funkcjonalności (sterowanie sekcjami czy nawet mapowanie plonu) za naprawdę śmieszne pieniądze.
      Poza Hiszpanią temat wyraźnie się rozwija u Niemców, istnieje dość prężne niemieckie forum: http://cerea-forum.de/ gdzie można znaleźć wiele ciekawych pomysłów na wykonanie i rozbudowę systemu. Ogólnie bariera językowa jest pewnym problemem (angielski/hiszpański/niemiecki) ale w dobie google translatora...
    • Przez Użytkownik537
      Cześć! 
      Od dłuższego czasu rozglądam się za nawigacjami ze sterowaniem automatycznym w budżecie do kilkunastu tyś. 
      Co możecie polecić np. z firmy Trimble lub Topcon. Jaką opinie macie o nawigacji Trimble ez 250 i 500?
    • Przez Użytkownik537
      Cześć! 
      Od dłuższego czasu rozglądam się za nawigacjami ze sterowaniem automatycznym w budżecie do kilkunastu tyś.
      Co możecie polecić np. z firmy Trimble lub Topcon. Jaką opinie macie o nawigacji Trimble ez 250 i 500?
    • Przez alberthus
      Witam
      Potrzebuję odnaleść granicę działki w lesie na razie bez geodety. Próbowałem już geoportalem oraz googlemapsami jednak są nie dokładne. Problem jest w tym że działka ma szerokości 4m i długości 200m i żadne aplikacji nie pokażą mi dokładnie. Co można jeszcze zrobić?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj