Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zetor8012

Romet Ogar 900

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Romet
zetor8012    0

Witam ! Myślę o zakupie rometa ogara 900 co możecie mi o nim powiedzieć warty jest pieniędzy proszę o odp

krzysiek11    3

No pewnie kupuj! Jeździłem nim ok. roku i nie było żadnych awarii. Potem mój brat go zaczął katować i o dziwo też to wytrzymał. Ogólnie motorek bardzo fajny i w 100% polecam.

kris14    259

Też mam tę maszynkę z przebiegiem już ponad 11tys km i jeżdżę i jeżdżę tylko ją regularnie serwisuję.

Na początku były tylko choroby wieku dziecięcego [przepalona żarówka, urwany kabel] a tak to nic tylko materiały ekspolatacyjne wymieniałem :D

Na 7,5tys nowy napęd [zębatka m i d + łańcuch RK] ok 150-160zł

Opona tylnia Continelnatl ContiGo ok 100zł [dużo lepsza od tej fabrycznej]

A i jeszcze przy rozbieraniu plastików trzeba uważać bo potrafią się rozpaść w rękach :D

I zwrócić uwagę na zamocowanie akumulatora bo mi w sklepie źle założyli i aku był luźny.

krzysiek11    3

A który masz rocznik ogarka? Ogar mojego brata też ma prawie 11tys,warto dokupić też te opony bo jest dużo lepsza przyczepność. A ostatnio założył cyl 70ccm i teraz normalnie rakieta :D

marcin974    25

Kupuj, na wiejskie warunki nie ma lepszego motoroweru, tym to czujesz ze jedziesz a nie tak jak sqterem :D

zetor8012    0

Właśnie ja nie chce odkurzacza tylko solidny motorek który może nie wszystkich zachwyca wyglądem ale mechanicznie jest ok

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować