Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marlip91

Z 224

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Z 224
marlip91    0

Witam wszystkich. Ma może ktoś z was do sprzedania polską prasę kostkę z224? Chciałbym kupić taką prasę w miarę dobrym stanie a cena jaka by mnie interesowała to max 7.500 do 8 tys.zł. Przeglądałem już sporo stron ale niestety nie mogę się zdecydować na żadną ofertę. Ewentualnie kupiłbym też suszarnie do zboża produkcji radzieckiej na kołach ale też nie drogą. Jeśli macie jakieś oferty to proszę piszcie!! Dzięki :D

Wiadomość z agroFakt.pl

marlip91    0

pochodzę z woj. łódzkiego ale jeśli będzie dobra oferta to ewentualnie mógłbym jechać w polskę i zobaczyć a gazety co tydzień zakupuje i niestety nie ma ciekawych ofert, również nie ograniczyłem się tylko do allegro ale kilka razy korzystałem z wyszukiwarki google i też nic nie ma. Macie jakieś oferty? Wiem że to nie jest dział z ogłoszeniami ale dopiero to zauważyłem jak już napisałem temat i teraz nie wiem jak go usunąć :D

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Thomas2135    1193

Koniecznie musi to być polska z224? Nie chcesz kupić może New hollanda, który będzie miał te same aparaty wiążące? Jak byś chciał to jak mam za 7500 do uzg.

marlip91    0

Dzięki wszystkim za informacje ale już kupiłem sipme z224/1 w bardzo dobrym stanie od 1 właściciela i myślę że powinna się dobrze sprawować

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować