Zaloguj się, aby obserwować  
Adek

Renault 7514

Polecane posty

Adek    0

Witam. Mam takie pytanie, chcialbym kupic ten ciagnik, czy moze ktos z was posiada taki??? Chcialbym sie dowiedziec czy warto kupic, jak one sie sprawuja??? Z góry dziękuje za odpowiedz.

endrju00711    11

Ja posiadam 75.12 RS , osobiście polecam, dobre ciągniki, mało awaryjne, silniki ( MWM ) i skrzynie takie same jak montowano w starszych Fendtach. Awaryjnośc Fendta, cena renówki. Są to ciągniki dość tanie, akurat jestem na dobrej drodze do kupna drugiej, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam, i życze owocnych zakupów ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

renatka    1

Miałem taki z 89rok moze mój był wyątkowo udany ale maszyna super Chociaż jak bym go przydusił dyma nie puscił ,silnik lepiej chodził niz w golfie TDI dziesieć lat młodszym Sprzedałem i kupiłem znowu renówkę ale mocnięjszą

Polecam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Marcins1315
      Cześć 
      Mam problem z Renault 133.14 otóż nie kręci mimo nowego akumulatora oraz rozrusznika . 
      Zgasiłem go dzień wcześniej i wszystko było okej . 
      Co mogło się stać ? 
    • Przez Rudy28
      Pacjent Renault Ares 616 RX 2003r, ostatnio pojawił się problem ze sprzęgłem, zaczęła zapalać się pomarańczowa kontrolka z piorunem i strasznie szarpało ciągnikiem przy ruszaniu, chciałem sprawdzić co jest przyczyną i podmieniłem potencjometry sprzęgła z potencjometrem gazu (takie same), po tym zabiegu sprzęgło działa normalnie a gaz wariuje, sam sobie dodaje lub ujmuje gazu itp. Tak więc mam przyczynę uszkodzony potencjometr gazu/sprzęgła, i tu zaczyna się problem. Znalazłem nowy potencjometr o tym samym numerze, ale jest na nim inny schemat niż na moim starym, dzwoniłem po kilku firmach, mają nowe z takim numerem, maja też jakieś zamienniki, ale na każdym jest inny schemat niż na moim, niby numer ten sam ale ten schemat jest inny, i tu mam pytanie, czy ten schemat podłączenia ma jakieś znaczenie? Zamiennik kosztuje coś około 300 zł, więc mogę zaryzykować czy będzie działać czy nie, ale boję się żeby nie uszkodzić czegoś innego, jakiegoś sterownika pompy paliwa czy coś bo to już ogromne koszty. Czy ktoś miał do czynienia z takim problemem? czy można bez obaw podłączać?
      W załączeniu jest zdjęcie mojego starego potencjometru oraz oryginału z takim samym numerem lecz innym schematem.

• Przez radeek
      Potrzebna informacja co oznaczają dwa  błędy 134 i 156.
      Renault Ares 815 rz (powershift) 
      Ciągnik tak jakby się zblokował (jakby na biegu został, koła stoją) nie reaguje na rewers, po zgaszeniu nie odpala, (jedynie na krótko odpali)  hydraulika działa ;podnosci itp.  
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Prośba o pomoc odnośnie diagnozy awarii. Renault Ares550RZ. Włącza się buzer (kontrolka stop + kontrolka niskiego ciśnienia oleju hydrauliki). Hydraulika całkowicie odłączona, odcięta całkowicie jazda. Na początku po zgaszeniu i ponownym odpaleniu hydraulika łapała i można było ruszyć najlepiej na niskim polowym biegu. Teraz buzer piszczy przez cały czas. W ciągniku było mało oleju w hydraulice, poniżej stanu. Gdzie teraz szukać przyczyny?  Pompa raczej nie bo jak buzer gasł to hydraulika wstawała do działania. Czy to może być tłumik drgań? Jak po kolei zabrać się do wyjęcia tłumika? Co trzeba rozpiąć do rozpołowienia Aresa? może ktoś już to przerabiał i podpowie? 
    • Przez Tvarit
      Witam!  Renault 103.54 ehr. Na jałowym biegu nie opuszcza ani nie podnosi, po dodaniu gazu na ok 1200obr. Zaczyna opuszczać i podnosić. Jak jest zimna wolno ale na jałowym podnosi i opuszcza. Była wyjmowana pompa oleju, dolany olej i wymienione filtry-po tym na początku skakał podnośnik teraz taka sytuacja. Może ktoś z Was coś doradzić? 🙂 Nie mam pomysłu, słychać w rozdzielaczu jakbybyło coś zdławione bo słychać przepływ oleju. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj